• Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Nezapomenutelná dovolená v Hotelu Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na první pohled - je postavený ve stylu luxusní italské vily a je obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Do Budapešti se dostanete do 15 minut autobusem (zastávka pár metrů od hotelu).


Hotel je oceněn jako Nejlepší 4* maďarský hotel roku 2015. V roce 2018 navíc získal ocenění jako "nejzelenější hotel Maďarska" a to především díky ekologickému přístupu, jako je šetření vody, energie, recyklaci a podobně.


Pokoje jsou nádherně zařízené ve 4* standardu, nechybí v nich pohodlná postel. Dále je zde minibar, LCD TV a vlastní sociální zařízení. Snídaně i večeře se podávají v restauraci dle počtu hostů buď formou bufetu (v případě většího počtu hostů) nebo výběrem z menu.

Luxusní wellness centrum

Součástí hotelu je také bohaté wellness centrum o rozloze 1 000 m². Zde si můžete užívat ničím nerušený odpočinek v prostorném bazénu, vířivce a třech saunách. Relaxovat můžete dále v parní koupeli, při Kneippově terapii či v relaxační místnosti.


Přečtěte si dojmy týmu Travelking, který v hotelu strávil víkend.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renata S.)

Hotel byl krásný, přesně podle pokynů. Služby byly skvělé a personál příjemný.

Skvělé (Martina M.)

Prostredie hotela bolo celkom čisté, ale našli sa aj nezrovnalosti. Hodnotenie prístupu personálu na jednotku, veľmi milý a chápavý ľudia až na tie rečové vady. Strava bola úplne super pretože sa menili stále jedlá. Wellness bol perfektný, až na jeden problém, že nevysvetlili odomikanie skrinky. Obaja sme s tým mali problém. Potom, čo sme ešte zistili, že v sprche ťa voda ozaj tak páchne, ako sme aj čítali predchádzajúce recenzie. Na tomto hotely je ešte veľa práce, ale bolo to príjemné celkové hodnotenie je fajn a ešte by som asi doplnila čistú vodu pre hostí do izieb bezplatne a k tomu ten minibar bolo by to super. Samozrejme k tomu by som chcela ešte vytknúť pri večeri účtujú za pitie a pri raňajkách nie... Takže kebyže ešte na týchto veciach popracujú tak by mohli mať možno aj 5 *****.

Vynikající (Anna ?.)

Personál a strava super, jen cena parkovného byla 1600HUF/den pokud se platilo v automatu. Doporučuji parkovat v uličce vedle parkoviště, je to zdarma a bezpečné. Tip na výlet Szcheneyi spa a určitě i centrum Budapešti.