• Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou je možná

Nezapomenutelná dovolená v Hotelu Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na první pohled - je postavený ve stylu luxusní italské vily a je obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Do Budapešti se dostanete do 15 minut autobusem (zastávka pár metrů od hotelu).


Hotel je oceněn jako Nejlepší 4* maďarský hotel roku 2015. V roce 2018 navíc získal ocenění jako "nejzelenější hotel Maďarska" a to především díky ekologickému přístupu, jako je šetření vody, energie, recyklaci a podobně.


Pokoje jsou nádherně zařízené ve 4* standardu, nechybí v nich pohodlná postel. Dále je zde minibar, LCD TV a vlastní sociální zařízení. Snídaně i večeře se podávají v restauraci dle počtu hostů buď formou bufetu (v případě většího počtu hostů) nebo výběrem z menu.

Luxusní wellness centrum

Součástí hotelu je také bohaté wellness centrum o rozloze 1 000 m². Zde si můžete užívat ničím nerušený odpočinek v prostorném bazénu, vířivce a třech saunách. Relaxovat můžete dále v parní koupeli, při Kneippově terapii či v relaxační místnosti.


Přečtěte si dojmy týmu Travelking, který v hotelu strávil víkend.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Erika B.)

So všetkým sme boli nadmieru spokojní. Strava výborná, izby priestranné a ciste.

Vynikající (Slávka R.)

Hotel je veľmi pekný, izby priestranné, výborne vybavené, personál ochotný, strava skvelá, wellness podľa popisu, boli sme veľmi spokojní, dokonca príjemne prekvapení. Trochu dlhšia cesta z vlakovej stanice, niečo vyše 1km, ale aspoň sme sa prešli. Hotel nám zavolal taxík, za ktorý sme za túto trasu zaplatili necelých 6€, takže sme potom chodili už radšej pešo. Inak všetko nad očakávania.

Vynikající (Vít V.)

Hotel byl super, vše dle dispozic. Byli jsme moc spokojeni.