O ubytování

Hotel Stáció **** je postaven ve stylu luxusní italské vily, obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Nachází se pouhých 20 kilometrů od centra Budapešti. Maďarská metropole láká turisty z celého světa na úchvatné památky, nádhernou architekturu i vynikající gastronomii. Rozhodně byste neměli vynechat návštěvu Budínského hradu, budovy Parlamentu, baziliky svatého Štěpána či Rybářské bašty. Překrásný výhled na celé město se vám naskytne z Gellértovy hory. V Budapešti najdete také řadu muzeí, galerií, divadel a technických památek jako druhé nejstarší metro na světě či Budapešťský řetězový most.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, WiFi připojením, minibarem, LCD televizí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani ve formě bohatého bufetu. Přes den si můžete vybrat z menu hotelové restaurace Pipacs. Těšte se především na pochoutky maďarské kuchyně, středomořské pokrmy, grilované speciality a široký výběr vynikajících místních vín. Večer se zde podávají večeře.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete v hotelovém wellness s rozlohou více než 1000 m². Najdete zde bazén s vyhřívanou vodou, vířivku, sauny (finskou, infra, parní), ochlazovací bazének, tepidárium i Kneippův chodník. Vybrat si můžete ze široké nabídky profesionálních masáží a kosmetických procedur. Pro sportovce je k dispozici fitness centrum. Okolí hotelu je ideální pro běh či rychlochůzi. Nedaleko najdete tenisové kurty. V hotelu je k dispozici vybavení pro stolní tenis, poker, badminton, petanque a šipky.

Něco navíc

Hotel je oceněn jako Nejlepší 4* maďarský hotel roku 2015. V roce 2018 navíc získal ocenění jako "nejzelenější hotel Maďarska" a to především díky ekologickému přístupu, jako je šetření vody, energie, recyklaci a podobně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Simona N.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo krásné.

Vynikající (Lukáš P.) ( - Česko)

Výborné.

Skvělé (Karin F.) ( - Slovensko)

Hotel a služby výborne, pobyt sme si predĺžili o 1 deň.