• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Srdiečko *** leží v nadmořské výšce 1 213 metrů na jižní straně hory Chopok a autem je přístupný od obce Bystrá. Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích Standard vybavených vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí kromě úchvatného výhledu také skvělou kuchyni plnou tradičních i moderních chutí, zaručující gurmánský zážitek každý den. Jídlo můžete zakončit nějakou sladkostí ve Ski Lounge, které kromě stylových interiérů zaujme i letní terasou, nad kterou se majestátně do výšin vypíná hora Chopok.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena J.)

Prostředí - krásné, perfektní túry po horách, bohužel nevyšlo počasí, tak jsme absolvovali jen jednu celodenní a několik procházek v blízkém okolí. Strava - luxus, wellness výborné, ale v nepřízni počasí - obsazeno, personál - velice ochotný. Ale POZOR, v restauraci měli ve srovnání s jinými blízkými hotely a horskými chatami vysoké ceny. Dále tam nebyla turistická značka k blízké chatě Trangoška (+přilehlým hotelům, dřevěnicím...). Chodili jsme po silnici, až na Trangošce nám poradili lesní cestu, která není značená. Proč?

Vynikající (Jana K.)

Úžasná dovolená s velice příjemným personálem, který má stále úsměv na tváři. Jídla neskutečně moc. A po celodenních pochodech v horách relaxační wellness v příjemném prostředí. Prostě super.

Vynikající (Monika S.)

Hotel byl jednoduše skvělý. Personál pozorný, ochotný v průběhu celého pobytu. Strava báječná.