Recenze a hodnocení: Lázeňský Hotel Sevilla *** (Františkovy Lázně)

4,1/5
(Celkem 10 hodnocení)Skvělé
Františkovy Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,1/5

Personál

4,1

Interiér hotelu

3,8

Lokalita hotelu

4,4

Strava

3,4

Služby hotelu

3,6
5/5  
(Anna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2021
Poloha hotelu bezvadná, fotografie jsou maličko přikrášlené, strava a wellness bylo v normě, personál velmi příjemný. Krásné procházky do okolí vše v rovině.
3/5  
(Martina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2021
Výborné umístění hotelu v centru lázeňského města. Hotel je bohužel bez parkoviště, ale na doporučení hotelu se dalo za 240Kč za celý pobyt parkovat kousek od hotelu. U hotelu je tedy možné zaparkovat jen na vybalení věcí z auta. V recenzích často zmiňovaný masér, byl moc šikovný a sympatický. Kromě příjemné masáže poradil i pár tipů, kam ve Františkových Lázních zajít (např.: úniková hra, muzeum iluzí). Vybavení hotelu odpovídá hvězdičkám – hotel je starší, vybavení pokojů rovněž, nicméně čistý. Bazén a vířivka většinou volná. Jen teplota vířivky byla studenější než bazén. Finská sauna super. Největší zklamání a co představuje největší mínus hotelu je restaurace, nabídka jídel, i chování samotné obsluhy. Snídaně velmi strohé, večeře těžké (guláš, čočka…). Pokud si dáte zeleninovou mísu, dostanete pár plátků salámu, sýra a rajče s okurkou (úplně bez nápadu). Předem domluvená vegetariánská verze večeří se nakonec ukázala rovněž jako problém, který po dlouhé neochotě obsluhy nakonec vyřešila až paní recepční. Pobyt jsme si svým způsobem užili, ale tento hotel nás určitě k další návštěvě neláká.
2/5  
(Michaela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2021
Vstupní hala krásná, ale pokoje nic moc. Topení studené, zima byla. Sprchový kout zastaralý, že na mě spadly dveře. Na snídani nebyl pořádný výběr a ještě nedoplňovali potraviny, když něco došlo. Zklamání. Na večeři byla polévka a hlavní chod. Žádné lehké večeře. Guláš, čočka, knedlo vepřo zelo. Bazén jsem očekávala lepší. Jen masáž byla skvělá.
5/5  
(Dagmar N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Vše odpovídalo popisu, jediné co musím vytknout je, že hotel si nezajisti alespoň jedno místo pro auto, aby si hosté mohli v klidu vyložit a naložit zavazadla. Je zde frekventovaná ulice, na které není možné stát.
3/5  
(Ing.Jana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
Hotel odpovídal popisu, jídlo bylo dobré, ale zklamalo nás wellness - pivní lázeň se skládala z pouze vany horké vody, ani prostředí nebylo hezké, ale za to to vynahradil masér, který byl úžasný!
4/5  
(Olga M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2021
Vše bylo bezva.
4/5  
(Pavlína R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Prostředí hotelu je staré, ale pěkně uklizené, čisté, personál velmi milý. Bazén a vířivka jsou malé, ale pokud tam není moc lidí, tak je dostačující. Celkově jsme byli spokojeni.
5/5  
(Štěpánka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2020
Píšu za babi a dědu.Pobyt dostali jako dárek k narozeninám a opravdu si to užili.Byli moc spokojeni.
5/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Vše bylo jak má být.
5/5  
(Milena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2019
Hotel byl pěkný, čisto a na pěkném místě blízko kolonády. Personál milý a ochotný. Celkově velká spokojenost. Ráda budu opakovat.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet