Hotel Růže ****

Hotel Růže ****

I.P.Pavlova 1/506, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 324 111

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
40 m

O ubytování

Hotel Růže **** se nachází v samotném srdci Karlových Varů. Stačí přejít Lázeňský most a ocitnete se na Sadové kolonádě (100 m). Podél říčky Teplá se pak dá pokračovat přes Mlýnskou a Tržní kolonádu (300 m) až k nejslavnější Vřídelní kolonádě s pramenem Vřídlo (500 m). Zde je možné absolvovat zajímavou exkurzi do podzemí Vřídelní kolonády. Pokud půjdete podél řeky ještě dál, dojdete až k nádherné budově grandhotelu Pupp, která je jedním ze symbolů tohoto lázeňského města. Jako na dlani uvidíte Karlovy Vary z mnoha vyhlídek, jako je například Dianina rozhledna (1,5 km), Jelení skok (1,2 km) nebo Tři kříže (2 km). Za vidění stojí také sklárna Moser (1,2 km) a muzeum Becherovky (1,3 km). Ani v zimě se v lázních nudit nebudete. Na lyže můžete vyrazit do ski areálů na Božím Daru (27 km), na Klínovci (31 km) nebo v Jáchymově (22 km). Krása Krušných hor se dá objevovat také na mnoha upravovaných běžeckých trasách, kterých vede v okolní krajinou celá řada.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 8 jednolůžkových či 38 dvoulůžkových pokojů. Standardní pokoje jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, miniledničkou (na požádání může posloužit jako minibar) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci vás čeká stravování formou bohatých bufetů. Místní kuchař si zakládá na čerstvých a kvalitních surovinách, což z restaurace dělá oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele. K dispozici je i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za hotel v Karlových Varech bez pestré nabídky léčebných a wellness procedur? V hotelovém balneo centru si dopřejte třeba perličkovou, vířivou či suchou uhličitou koupel, parafango, inhalaci, ultrazvuk, elektroléčbu, oxygenoterapii, parafín na ruce, skotský střik, Kneippovu kúru, anebo jednu z masáží (baňkování, lymfatickou, klasickou, reflexní a další).

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Růže **** jsme si skvěle užili. Hotel se nachází v dobré lokalitě s možností parkování přímo u budovy. Personál byl velmi milý a vnímavý k potřebám hostů. Velkým pozitivem je pestrá nabídka relaxačních a ozdravných procedur, které jsou prováděné na vysoké úrovni (zejména masáž zad byla opravdu příjemná). Snídaně i večeře byly velmi chutné, pestré a čerstvé. V pokoji nám k naprostému komfortu nic nechybělo, interiéry jsou navíc dobře udržované, i když není vybavení úplně nejnovější. Do hotelu bych se určitě rád ještě vrátil.” Přečtěte si celou recenzi

Nikodem Jacuk - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2023

Tipy na výlet

Lyžování v Krušných horách
Lyžování v Krušných horách
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec