I.P.Pavlova 1/506, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 324 111

ruze@hotel-ruze.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00

Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
40 m

O ubytování

Hotel Růže **** najdete v centru Karlových Varů jen pár kroků od Dvořákových sadů (230 m), Mlýnské kolonády (500 m) a Mozartova parku (800 m). V pohodlné docházkové vzdálenosti to však budete mít i k dalším kolonádám (Tržní kolonáda, 600 m), pramenům (Vřídlo, 750 m) a historickým i přírodním krásám (Vyhlídka Jelení Skok, 650 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 8 jednolůžkových či 38 dvoulůžkových pokojů. Standardní pokoje jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, miniledničkou (na požádání může posloužit jako minibar) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci vás čeká stravování formou bohatých bufetů. Místní kuchař si zakládá na čerstvých a kvalitních surovinách, což z restaurace dělá oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele. K dispozici je i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za hotel v Karlových Varech bez pestré nabídky léčebných a wellness procedur? V hotelovém balneo centru si dopřejte třeba perličkovou, vířivou či suchou uhličitou koupel, parafango, inhalaci, ultrazvuk, elektroléčbu, oxygenoterapii, parafín na ruce, skotský střik, Kneippovu kúru, anebo jednu z masáží (baňkování, lymfatickou, klasickou, reflexní a další).