Recenze a hodnocení: Hotel & Restaurant Subterra *** (Krušné hory)

3,9/5
(Celkem 11 hodnocení)Dobré
Ostrov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2022
No vzhledem k tomu, že to bylo na poslední chvilku, předchozi zaplaceny pobyt to krapet "prebookoval" , jsem moc neočekával. Fotky dost přidávají. Díky mé práci jsme bohužel dorazili až po 9 večer, nikde nebylo uvedeno do kolika check in- žádné jídlo, vyprosil jsem u milého kuchaře alespoň studenou mísu- musím říct, že velmi slušně vaří, je ochotný, stejně jako ostatní personál. Tímto všem dekuji za alespoň částečnou záchranu pobytu. Tím klady z mé strany končí. Domluvil jsem romantické překvapení, ovšem paní na recepci nějak pomotala pokoje, neva:) Drsné pro mě bylo, když si jedu odpočinout a snídaně jsou od 7 do 9- copak jsem jel někam na tábor? Celkem ušly, žádná hitparáda, ale na 3hvezdu úplně v poho, až na to strašny kafe z automatu a ředěný džus vodou!! Bože.. Těšili jsme se do wellnessu- utekli jsme z něj po 10min. Ve vířivce plaval bordel-jinak se to nazvat nedá, prkna v sauně pamatovaly už asi císaře pána, nebo přes ně přejel zabláceny traktor (stacilo by vzít excentikou a je zas na čas pokoj. Pokoje ok, až na to, že peřina byla jak z vojny- nějaký uplácaný chuchvalec něčeho zabalený v povlečení. Manželská postel jsou dvě postele u sebe, takže jsem se probudil v díře :) dostali mě kartičky na snídani a večeři :) zavzpomínal jsem si na doby dávno minule:) ale co, když jim to funguje:) Širokodaleko nic moc není k vidění, já jsem původem z UnL, takže já si celkem liboval, manželka zklamaná. Jak říkám, pouze personál vše jakžtakž zachránil, ale jinak opravdu strašný zážitek- a to jsem přihlédl k tomu, ze byl Covid a všichni hoteliéři si museli řádně utáhnout opasky. Za mě never more, a urcitě tam nejezděte kvůli wellness!!
3/5  
(Renáta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2020
Hotel na střední úrovni, nejsme nároční, ale na náš vkus, moc měkké matrace. Budova je u hlavní cesty, auta jezdí nepřetržitě, samozřejmě naše chyba, měli jsme se pořádně podívat na polohu. Strava průměrná, personál byl příjemný. Příroda pěkná, musíte s autem, u hotelu nic není, obchod vietnamci, ti nezklamou, jedna hospoda, a kousek věznice!
4/5  
(Libuše P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2020
Personál ochotný, hotel pěkný, čistý, pokoje čisté, dobře vybavené. Jídlo dobré, wellness menší, ne moc útulné. Nešla infrasauna, na pokoji nebyly české programy v TV.
4/5  
(Jaroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Hotel nově po rekonstrukci, velmi povedené. Wellness je menší, asi problém při větším počtu hostů. Personál ochotný a vstřícný.
4/5  
(Dana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Prostředí příjemné, příjemní lidé, dostali jsme všechny bonusy, akorát bych uvítala, kdyby k nim bylo podáno alespoň malé vysvětlení. Nevěděli jsme co můžeme očekávat od kuponu na Klínovci- Sport areál. Jídlo dobré, někdy by mohlo být k večeři i trochu lehčí. Uvítala bych možnost, kdy by byl jídelníček přizpůsoben zdravotním potřebám klienta. Chápu, ale že v současné chvíli to nebylo možné, jelikož někdy vařili pouze pro nás, hotel nebyl obsazen.
5/5  
(Leoš S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2017
Moc pěkné wellness v podzemí hotelu. Příjemná obsluha. Pokoje čisté s veškerým potřebným zařízením.
5/5  
(František Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2017
Výborná kuchyně, ochotný personál. Vzhledem k počasí moc výletů nebylo, i když možnosti jsou.
4/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2016
Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, až na masáž ano. Služby OK, personál byl velice příjemný.
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2016
Dobrá poloha, vše v pořádku.
5/5  
(Věra I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2015
Byli jsme velice spokojeni,příjemné prostředí i personál,odpovídalo prezentaci

Právě v prodeji pro Hotel & Restaurant Subterra ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet