Hotel-Restaurant Mezní Louka se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko, kde se protínají různé turistické a cyklistické stezky. Stylový hotel v Hřensku nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením i možností přistýlky. Součástí hotelu je restaurace s domácí kuchyní a wellness centrum, kde můžete relaxovat v sauně a za příplatek také na masážích. Hotel disponuje samostatnou bowlingovou halou se dvěma drahami.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva Z.) ( - Česko)

S pobytem v hotelu Mezní Louka jsme byli spokojeni. Pokoj čistý, topení sice moc nehřálo, ale šlo to. S jídlem jsme byli také spokojeni. A vyšlo nám i počasí, takže super. Výlet na Pravčickou bránu opravdu stojí za to.

Skvělé (Hana K.) ( - Česko)

S ubytováním jsme byli spokojeni - čisto...,ale služby v restauraci špatné , restaurace se zavírá nejpozději ve 20.00 a uklízí se již v 19.00....

Vynikající (Irena H.) ( - Česko)

Služby hotelu a informace recepční o pobytu byly velmi dobré, denně úklid na pokoji, parkování bez problémů. Personál hotelu byl příjemný a rychlý. Pobyt v hotelu Mezní louka se nám velmi líbil, jídlo bylo chutné a bylo ho dost. Byli jsme opravdu spokojeni. Dávno zapomněla, jak je tam krásná příroda, hluboké a rozlehlé lesy, nádherná řeka Labe a okolo jenom lesy a spousta skal. Dlouhá cesta z Brna za tu pohodu a krásnou přírodu určitě stála. Hřensko a Pravčická brána a ostatní dědinky okolo byly opravdu moc krásné. Dobré bylo, že tam bylo opravdu mírnější počasí než ta vedra v Brně. Svítilo nám sluníčko, takže fotky nebyly tmavé a nemusely se nijak upravovat.