Hotel Posejdon ***

Hotel Posejdon ***

Vranac b.b, Vela Luka
Chorvatsko

Provozuje společnost:
Baltik d.o.o. IČ: 86278653451


+38 591 131 3020

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od moře
10 m
Zastávka
2,1 km

O ubytování

Hotel Posejdon *** nabízí atraktivní polohu přímo na pláži. Nachází se v zálivu ostrova Korčula v přístavním městečku Vela Luka, největším na ostrově. Díky širokým panoramatickým výhledům, příjemnému středomořskému podnebí, kulturnímu dědictví i pestré škále možností sportovního vyžití se jedná o dokonalou turistickou destinaci.

Najdete zde jachtařské středisko s marinou, léčebnu s lázněmi Kalos (1,2 km) a zátoku Kale (1 km), kde vyvěrají léčivé prameny. Navštívit dále můžete archeologické naleziště s jeskyní Vela (3 km) nebo klasicistní kostel sv. Josipa (2 km). Za kulturou vyrazte do města Korčula (43,1 km), kde najdete mimo jiné údajný rodný dům Marca Pola. Na výlet pak můžete vyrazit na nedaleký ostrůvek Proizd (12 km) severozápadně od ostrova Korčula, kam se dá doplout na člunu nebo výletní lodi.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji s klimatizací a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Ke dvoulůžkové posteli je možné přidat ještě přistýlku pro dítě nebo další osobu. Součástí vybavení je dále LCD televize a WiFi připojení, některé pokoje mají i malý stůl s židlí nebo křeslo k posezení. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s balkónem a můžete si zvolit, zda preferujete výhled do parku nebo na moře.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se stravování ve formě all inclusive light. Pochutnáte si na bohatých snídaních, obědech a večeřích ve formě bufetu. Od 10 do 22 hodin budete mít v lobby baru přístup k neomezené konzumaci nápojů. V nabídce najdete piva, vína a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokud vás bude honit mlsná, můžete ji zahnat sušenkou. Během letní sezóny v hotelu probíhají večery s živou hudbou.