Hotel Pod Akáty

Hotel Pod Akáty

Dolní Lomná 71, Dolní Lomná
Česká republika

Provozuje společnost:
Obec Dolní Lomná IČ: 00535966


+420733191100

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
10 m
Sjezdovka
1,7 km
Běžkování
0,3 km

O ubytování

Hotel Pod Akáty leží v malebné obci Dolní Lomná v údolí Beskyd hned vedle Lomňanského muzea. Pro výlety po hřebenech hor v Beskydech je proto ideálním výchozím bodem. Vydat se můžete do přírodní rezervace Mionší (8 km) i na Velký Polom (9 km) a Velký Stožek (13 km).

Mezi oblíbené atrakce v okolí patři také malá zoo Zemědělský dvorek (2 km) s hospodářskými zvířaty a dřevěnou salaší s tradičními výrobky, Muzeum Trojmezí v Jablunkově (5,6 km), Muzeum Třineckých železáren a letní koupaliště v Třinci (19,2 km), rozhledny Tetřev (6,8 km), Velká Čantoryje (23,3 km) a další.

V zimě vyrazte na návštěvu jedinečného běžeckého areálu Dolní Lomná (300 m) nebo na lyže do ski areálu Severka (4 km) či ski areálu Mosty u Jablunkova (10 km). Na dosah budete mít také ski areály Javorový vrch (18 km), Zlatník (23,1 km), Gruň (23,9 km), Bílá (27,7 km) a další. Na své si tak přijdou začátečníci i pokročilí lyžaři.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování v 15 pokojích, které jsou komfortně vybavené a mají vlastní koupelnu. Některé mají také možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je stylová restaurace zařízená jako salaš, nechybí dřevěné prvky a lavice, ovčí kožešiny, masivní lustry a krb, který dodává prostoru skvělou atmosféru. Kuchaři zde připravují především speciality kraje z domácích surovin, ale také jiná masitá a bezmasá jídla, ryby, saláty a dezerty.

Kde budete relaxovat?

Chcete si báječně odpočinout? Jen 20 metrů od hotelu si můžete dopřát pivní či vinnou lázeň ve stylových dřevěných sudech.