• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček povolen

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování s atmosférou salaše

Hotel pod Akáty leží v malebné obci Dolní Lomná v údolí Beskyd. Pro výlety po hřebenech hor v Beskydech je proto ideálním výchozím bodem, nachází se navíc přímo u autobusové zastávky.

Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a stravování v restauraci zařízené ve stylu salaše. Kuchaři připravují především speciality kraje z domácích surovin, ale také jiná masitá a bezmasá jídla, ryby, saláty a dezerty.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří C.)

Odpovídalo to popisu, personál byl příjemný, mohu doporučit J.

Skvělé (Jarmila J.)

Dobrý den, přidáváme svoji recenzi. Pokoje v hotelu Pod akáty jsou čisté, jednodušeji a účelně zařízené, k útulnosti přispívaly v době našeho pobytu i nádherné muškáty na oknech. Spalo se nám opravdu dobře. Hotel je u silnice, ruch přes noc nebyl znát a přes den jsme byli na túře. Obsluhující lidé jsou vstřícní, první večer jsme přijeli k večeři nechtěně se zpožděním, přesto nám ochotně paní kuchařka, která už byla na odchodu, připravila jídlo i v pozdější hodině. Chutnalo nám každé z nabídnutých jídel. Kuchyně je místní. Restaurace je zařízena v přírodním stylu s masivním dřevem a vyřezávanými prvky, před vchodem zahrádka. Od příjemné paní z obsluhy jsme dostali i tipy na zajímavé výlety v okolí. Televizor na pokoji není ve vybavení, my se však do Dolní Lomné vydali poznat místní přírodu, nikoliv zapínat televizi :). Vesnice Dolní Lomná je opravdu hezky upravená, je vidět, že se místní lidé o své okolí rádi starají. Hned vedle hotelu je muzeum, naproti přes silnici je vybudované větší zajímavé dřevěné hřiště s legendou a vyřezávanými soškami pro děti menší i větší, kde jsme rádi s dětmi poseděli. Kousek dál je například cukrárna, o něco dále je poznávací středisko Ursus pro malé i velké o zajímavostech Beskyd. V Dolní Lomné a okolí se nám líbilo.

Skvělé (Petr B.)

Ubytování dobré, bez televize, personál příjemný, se vším poradí.