Hotel Maria ***

Hotel Maria ***

Přívozská 23, Ostrava
Česká republika

Provozuje společnost:
Ing. Zdeňka Ševčíková IČ: 11539879


+420 601 200 987

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,5 km
Aquapark
0,9 km

O ubytování

Hotel Maria *** je rodinný hotel v secesním stylu přímo v centru města Ostrava. Nebudete to tedy mít odsud daleko jak do centra dění třeba k Ostravské radnici s vyhlídkovou věží (1 km), na veleznámou ulici Stodolní (1 km), na Slezkoostravský hrad (1,5 km), do ZOO Ostrava (2,8 km) či k Národní kulturní památce Dolní oblast Vítkovice (4,3 km). Daleko to ovšem z Ostravy není ani do přírody. V létě můžete objevovat krásy pohoří Beskydy a v zimě se dokonce můžete vydat na lyžovačku do skiareálu Vaňkův kopec (20 km), kam se z centra města dostanete autem během půl hodinky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 44 pokojů s kabelovou televizí (satelitní příjem pro omezený počet pokojů), internetovým připojením, telefonem pracovním stolem, minibarem a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovacím koutem, toaletou a fénem.

Máte zde možnost si zdarma zapůjčit dětskou postýlku, na přání zvolit pokoj bez bariér nebo s klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

V Hotelu Maria najdete restauraci připravující pokrmy jak české, tak i mezinárodní kuchyně i bar s výběrem nápojů a lehkého občerstvení.

Kde budete relaxovat?

Dopřejte si v hotelovém wellness centru bahenní, bylinné i uhličité lázně, rašelinové zábaly, aromatické, částečné i celkové masáže.