Hotel Jirásek ***

Hotel Jirásek ***

Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
500 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
30 km

O ubytování

Hotel Jirásek *** se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani.

Kde budete spát?

Ubytováni budete dle varianty v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji s pracovním stolem, televizí, WiFi připojením, telefonem, lednicí a samozřejmě vlastní koupelnou se sprchou, fénem, toaletními potřebami a osuškami.

Na čem si pochutnáte?

Na snídaně formou bufetu a servírované večeře výběrem z několika jídel se můžete těšit přímo v útulné hotelové restauraci s letní terasou. Místní specialitou jsou zvěřinové lahůdky z okolních lesů a úterní hudební večery.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání budete mít opravdu hodně. K dispozici vám bude menší hotelový bazén i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² vzdálené jen 300 metrů od hotelu.

K velkému bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům dojdete přes lázeňský park za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání, zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.