O ubytování

Dopřejte si parádní dovolenou v lokalitě Zillertalských Alp v luxusním Hotelu Gutshof Zillertal ****. Hotel leží nedaleko ledovce Hintertux (cca 17 km) uprostřed krásné horské přírody. Okolní příroda vás láká k výletům v létě i zimě. V létě nevynechte výlet k jezeru Stausee Stillup, vodopádům, či na oblíbenou turistickou destinaci, horskou chatu Alpenrose. V zimě si užijete desítky sjezdovek v několika skiareálech, k lanovkám Ahornbahn a Penkenbahn vás dokonce zdarma sveze skibus. Zde se nezapomíná ani na pořádné aprés-ski.

Kde budete spát?

Přepychový hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích. Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo v jednom ze studií (Ahorn, Penken, Gruenberg) s možností přistýlky. Studia i pokoje svým vybavením odpovídají standardu 4* a kromě vlastního sociálního zařízení se těšte třeba na kávovar, pohovku, minibar, trezor, HD televizi a nechybí ani fén či župan.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na samých dobrotách. Dopřát si můžete i víno, které pochází z vinného sklípku přímo v hotelu. O tom, že hotel na své hosty opravdu myslí, svědčí i hotelová pekárna - každé ráno si proto můžete vychutnat čerstvé pečivo přímo z pece.

Kde budete relaxovat?

V ceně balíčku máte vstup do bazénu, finské sauny a parní lázně - dokážete si po celodenním výletování představit lepší relaxaci?