• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 19 €/noc, jen pes do 30 cm v kohoutku

  • Hotel je bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou je možná

Moderní ubytování s výhledem na přehradu

Unikněte před každodenním shonem do malebné krajiny slovenské Oravy. Hotel Altis Rezort se nachází přímo na nábřeží největší slovenské přehrady. Jedná se o celý komplex poskytující moderně vybavené ubytování, stravování i sportovní aktivity.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích Deluxe, můžete si však připlatit i za luxus v apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, dále jsou vybavené minibarem, telefonem, fénem na vlasy a ledničkou. Přijeďte i s dětmi, na pokoji pro ně bude nachystaná přistýlka.

Místní restaurace odebírá suroviny především od lokálních dodavatelů, polopenze vám tu bude opravdu chutnat. Posedět můžete i v kavárně nebo sport baru.


Odpočinek i aktivita na jednom místě

Wellness centrum vás zve do vyhřívaného bazénu a saunového světa, kde jsou k dispozici hned tři druhy sauny. Sportovní nadšenci uvítají ledovou plochu s celoročním provozem. V hotelu vám zapůjčí brusle a můžete si užívat zimní radovánky, i když venku nebude příznivé počasí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel K.)

Moc se nám líbilo, výborné sportovní vyžití včetně zimáku, dobré jídlo, hezké ubytování a moc milý personál včetně správce a kuchaře, kteří by zasloužili pochvalu.

Vynikající (Lucie K.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojení. Krásný čistý hotel, vynikající jídlo, ale co bylo největší pozitivum byl neuvěřitelně milý a vstřícný personál - s takovým jsem se opravdu ještě nesetkala. Samozřejmě příjemný vyhřívaný bazének a sauny a k tomu zimní stadion bylo také velké plus. Vše bylo pořádku, to co bylo na kuponu jsme obdrželi. Můžeme jen doporučit!

Vynikající (Marek H.)

Moderní a útulný hotel s velkým sportovním zázemím, wellness a hlavně milým a ochotným personálem. Skvělá kuchyně, bruslení bylo taky super.