Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Lyžování na Oravě

Kopce a stráně Oravy i širokého okolí každoročně zasypou desítky centimetrů kvalitního sněhu, který je rázem přemění na skvělé lyžařské areály se sjezdovkami dokonalými na lyžování i snowboarding či trasy na běžkování. Přijďte je vyzkoušet do jednoho ze známých středisek v blízkosti Oravy:

 • Ski & Bike park Malinô Brdo u Ružomberku nabízí lyžování na celkem 12 km sjezdovek s náročností od nejjednodušších až po adrenalinovou sjezdovku s délkou 3,9 km. Snowboardisty nadchne snowboardový park až s 8 druhy překážek.
 • O trochu menší Ski centrum Nižná - Uhliská leží u obce Nižná nad Oravou, kde si zalyžujete na modrých i červených sjezdovkách obsluhovaných 4 vleky.
 • Ski centrum Kuzmínovo najdete přímo v Dolním Kubíně, kde vás kromě skvělé dostupnosti překvapí i skvělými službami. Kromě vždy upravených sjezdovek a běžeckých tratí se zde nachází i půjčovna lyží a dopřát si můžete také večerní lyžování.
 • Lyžařské středisko Vyšné Krátké blízko Ľubochne je ideální na rodinnou lyžovačku a první sjezdy na lyžích pro vaše děti. Mírné svahy tohoto menšího střediska jsou totiž výborné pro začátečníky a mírně pokročilé lyžaře.
 • Ski park Kubínska Hoľa má své sjezdovky na svazích Oravské Magury, kterou milují turisté i lyžaři. Užijete si tu lyžování na celkem 14 km sjezdovek nebo zábavu ve free-ride zóně snowboard parku, zatímco vaše děti můžete svěřit do rukou instruktorům v lyžařské škole.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Orava, Malá Fatra, Liptov, Polské Tatry

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK