Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Hotel Allvet ***

4,1/5
(Celkem 16 hodnocení)Skvělé
Drnovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,1/5

Personál

3,7

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,3

Strava

3,7

Služby hotelu

3,8
5/5  
(Jitka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 5. 2024
Všechno bylo naprosto v pořádku.
5/5  
(Lucie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2024
S partnerem jsme byli spokojeni. Zašli jsme si na večeři, snídaně byla v rámci voucheru. Jídlo bylo dobré, obsluha mohla být příjemnější. Vybavení pokoje plně dostačující.
4/5  
(Pavlína D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2023
Vše bylo v pořádku akorát je poznat střídání kuchařů
4/5  
(Pavla A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2023
Pobyt se nam velice libil. Byli jsme spokojeni s ubytovanim,jidlem a areal hotelu byl nadherny. Vsechny procedury byli skvele. Neni co bychom mohli vytknout. Radi tento hotel doporucime dal a radi se do nej zase vratime.
4/5  
(Milan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2023
Krásné prostředí hotelu i pokoje byli na úrovni,jen jedna postel nebyla úplně v pořádku...paní recepční,ač byla snaživá mohla by se víc usmát. Jinak tento hotel rádi doporučíme!!!
2/5  
(Artur T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2022
Hotel u silnice kdy v noci byl slyšet hluk vozidel. Personál se v rámci možností snažil, kdy v době pobytu se v hotelu konaly dvě akce, nemožnost si dát kafe, večeře nic moc. Na obě snídaně oschlá zelenina i ovoce. Welness vířivka znečištěná voda, kalná přesycená chlórem. Až na upozornění, že host má 3.12. narozeniny se personál postaral o malou oslavu, což je ze strany personálu milé.
2/5  
(Martin M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2022
Na internetových stránkách inzerují saunu (ok), Whirlpool (nefunkční), masáže (na recepci o tom nikdo nic neví). Restaurace je kapitola sama pro sebe. Měli tam řízkobranní. Telecí řízek a vídeňský bramborový salát měl s originálem společné jen jméno. Řízek tvrdý, nepoživatelný, salát s majonézou.... Fish and chips - dle servírky: " tady jsme na malé vesnici", tady na to tak nehledíme = rybí filé a přesmažené důkatky, žádná majonéza, žádný hrášek... Obě jídla vráceny, objednána domácí sekaná s bramborovou kaší.. Sekaná bez chuti, nastavená toastovým chlebem, politý chemickým uhem, místo bramborové kaše, rozvařený brambory. Opět vráceno... Chladící nádoba na víno naplněná ledem po okraj, takže láhev se tam nedala ani vložit.. obsluha bohužel úplně zmatená, ale vše spíš chyba vedení firmy, než samotných dvou děvčat. Z toho jedna recepční, která tam je 14 dní... Prostředí hezké, pokoje relativně čisté, bohužel vše ostatní velké zklamání..
5/5  
(Jitka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2022
krásné prostředí, dobrá strava, milý personál
4/5  
(dagmar M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2022
Prostředí hotelu, něco nádherného. Okolí kolem hotelu s různými zónami moc vkusné a krásné. Nikdy jsme s manželem nic takového neviděli. Koukali jsme. Přírodní koupaliště, mini zoo, koutky pro děti, sportovní plochy na vyžití. Mne moc zaujala výzdoba různými postavičkami se starého železného odpadu, krokodýl, skupinka slonů, kůň, hudební skupina... mou kamarádku hodně zaujal ten kůn s potahem v části pro konání svatebních obřadů. Vokolí koupaliště to propojení ploch s vodou,hodně zajímavé. Využiváte určitě i dešťovou vodu ... Pobyt byl moc příjemný a užili jsme si ho. Personál velice ochotný. Jediný menší problém je u kuchaře, neumí připravit maso, vaření asi není jeho koníček... Možností na výlety je hodně, oklí je moc krásné, Vyškov, Slavkov, Buchlovice, rozhledna Chocholík.Pro rodiny s dětma ve Vyškově Zoo, Dinopark, Aqapark... Chtěli bychom se vrátit.
3/5  
(Monika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2022
Co se týká pobytu, tak to bylo fajn. Až teda na obsluhu pod pergolou mladá holka, která má totálně všechno na háku, když si chcete objednat, tak to se tváří jak kdyby jste ji ubližovali, sama za vámi nepřijde, takže musíte chodit za ní a ještě na zelený biotop, který zrovna nevoní. V tom jsme se tedy nekoupaly a ještě za to chtěli zvlášť peníze a co se týká vířivky a sauny to bylo fajn, až na to, že recepční nic nenachystala a jen se omlouvala jak nestíhá...
4/5  
(Svobodová S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2019
Dovolená krásná až na hlučnou silnici vedle hotelu. Personál ochotný a slušný.
5/5  
(Roman L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2018
Vše v naprostém pořádku, výborné jídlo, personál ochotný, privátní wellness, v celém hotelu čistota!
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2018
Vše ok. Byli jsme velice spokojeni, doporučujeme.
5/5  
(Pavla F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2018
Vše v pořádku.
4/5  
(Eva Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2018
Doporučuji, vše bylo v pořádku. Strava výborná - dle zdravé výživy, personál ochotný, pokoj super, měli jsme novomanželský apartmán :). Koupání je nádherné v lomu, ve vesnici LULEČ asi 3 km od hotelu.
4/5  
(Miloslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2018
Hotel je pěkný, bohužel v úplné blízkosti dálnice a hlavní silnice. Naproti tomu personál hotelu je velmi ochotný a vstřícný. Stravování dobré. Jen snídaně by mohl kuchař obměňovat. Celý týden salám, 1 druh sýra a míchaná vajíčka, párek.

Právě v prodeji pro Hotel Allvet ***