Recenze a hodnocení: Grand Hotel Praha **** (Český ráj)

4,5/5
(Celkem 10 hodnocení)Skvělé
Jičín, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

4,3

Lokalita hotelu

4,6

Strava

4,4

Služby hotelu

4
5/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 4. 2024
Vše bylo jak slíbili
5/5  
(Eva Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2024
Naprostá spokojenost jak s ubytováním v krásném apartmánu, čistém a účelném. Ochotný a milý personál, výborný kuchař a milá číšnice.
5/5  
(Alena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 5. 2023
Pobyt v hotelu se nám líbil. Pokoje stylové, prostorné a pěkně zařízené. Personál velmi příjemný a ochotný. ve všem vstřícný. Snídaně bohaté, pestrý výběr pro každého. Wellness pěkné, jen v nabídce je vnitřní bazén, ten sice je, ale jen se studenou vodou na ochlazení po sauně. Tak to mi trochu vadilo. Jinak vše v pohodě. V Jičíně je mnoho pěkného k vidění i na výlety ,jak pěšky tak autem. Můžeme jen doporučit.
4/5  
(Milan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2023
Hotel celkem pěkný, ale na 4 hvězdičky jsem si představovala trochu více honosnější. Je tam všude tma, i na pokojích. Hlavně v koupelně. Žádné osvětlení u zrcadla. Nemůžete se ani upravit, natož namalovat.
5/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2022
Pobyt byl moc fajn a doporučujeme ho ....ještě se sem vrátíme....
3/5  
(Zuzana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2022
U 4* hotelu bych očekávala kvalitní a profesionální služby a personál, bohužel, to tento hotel nemá.... Už komunikace s recepcí při doobjednávání masáží - poslána špatná částka na faktuře, správná faktura už nedorazila, nikdo se nenamáhal za omyl omluvit.... O tom, že dokoupené masáže probíhají na pokoji se nikdo nezmínil a provádí je paní o jejíž kvalifikaci si dovolím pochybovat - na pobytu byli rodiče, kteří už vyzkoušeli různé procedury na různých místech a toto hodnotili : "To bylo jak když dře prádlo na valše, už jsem chtěl říct ať toho nechá, protože mě pálila celá záda." Tedy zbytečně vyhozené peníze místo zpříjemněného pobytu... Obsluha restaurace kapitola sama pro sebe - paní, které tam obsluhovaly, neochotné, nepříjemné, pro další pivo si člověk za nimi musel dojít - to jsou 4*? Jídlo dobré, avšak při delším pobytu už by si člověk neměl z čeho vybrat. Pokoj byl poměrně tmavý, postele vypadaly hrozně (kovové, jak z nemocnice), ale pohodlné. Wellness - první den šílené vedro, když se před další návštěvou ujišťovali, že bude teplota "normálnější", tak jim na recepci řekli, že bylo něco rozbité a tudíž teplota nešla regulovat, ale že už by to mělo být v pořádku... Neměli by tuto informaci dostat hosté před vstupem do wellness?
4/5  
(Roman M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Vše bylo naprosto skvělé jen se stravou jsem byl nespokojený
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 11. 2021
Moc se nám líbilo, chybu by jsme těžko hledali, vše bylo skvělé. Můžeme jen doporučit.
5/5  
(Michala B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 12. 2020
Skvělé, doporučujeme.
4/5  
(Josef M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2020
Strava (polopenze), wellness, ubytování, personál výborný. Hučák (stan) před hotelem v létě špatný. Žádná radost každý večer poslouchat opilce.

Právě v prodeji pro Grand Hotel Praha ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet