• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou je možná

Penzion v přírodě Korutan

Láká vás dechberoucí příroda Korutan? Pak se vydejte na dovolenou do penzionu Gasthof Lindenhof, který je doslova obklopený jezery a alpskými vrcholy. K nejbližšímu Klopeiner See to budete mít přibližně 5 minut chůze.

Gasthof Lindenhof nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích a rodinných pokojích. Všechny jsou vybaveny vlastní sprchou a sociálním zařízením, satelitní TV, většina z nich má balkon. V penzionu je také možné využít WiFi zdarma.

Součástí balíčku je polopenze v místní restauraci. Zde se budou po celou dobu pobytu podávat snídaně a večeře připravené z produktů místních organických farem.

V penzionu dostanete také mapku okolí a další prospekty, které vám pomůžou v rozhodování, kam se vydat na výlet.


Pokud se bojíte jazykové bariéry, máme pro vás dobrou zprávu. V hotelu pracuje slovenský personál, takže si s domluvou starosti dělat nemusíte.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela S.)

Jsem vším nadšena. Děkuji za vše Mišula a Petr

Vynikající (Jana V.)

Penzion odpovídal popisu a se vším jsme byli velmi spokojeni. Ubytování je sice jednodušší, ale všude je čisto a personál je velmi ochotný. Jsou to mladí lidé ze Slovenska, kteří se snaží vyhovět, poradí s výlety a celkově jsou velmi přátelští. Příroda v Korutanech je nádherná a každý si vybere podle svých představ - jezera, hory, památky atd.

Standard (Ilona G.)

Do tohoto hotelu už bychom nikdy nejeli. A pro jistotu ani do blízkého okolí. Absolutně opačnou, lepší, zkušenost máme jinde a tam taky příště pojedeme. Strava (snídaně) hrůza. Večeře celkem šly, za příplatek. Pokud jsme si nepřiplatili, tak mizerné. Např. rybí prsty pro děti zmrazený polotovar. Okolí bylo pěkné. Výlet na horu - vyjeli jsme lanovkou a pak výšlap. Moc krásné. Koupání v jezeře krásné i když davy lidí. Všude super cyklotrasy, udělali jsme krásný okruh kolem tří jezer, které tam byly ale pokud máte představu, že jedete kolem jezera osvěžíte se a jedete dál, tak bohužel, protože všechny jezera jsou oplocená a pokud se chcete osvěžit a pokračovat, tak musíte přesto zaplatit plné vstupné, což mě velmi zklamalo.