Fortuna Boat Hotel ***

Fortuna Boat Hotel ***

Szent István park, alsórakpart, Budapest
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 600 HUF/hodina

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,4 km
Vzdálenost od lázní
3,2 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,1 km

O ubytování

Fortuna Boat Hotel *** je umístěn na lodi kotvící v samém srdci Budapešti vedle mostu Margit Híd. Užijte si jedinečnou atmosféru řeky Dunaje v blízkosti toho nejlepšího, co maďarská metropole nabízí. Příjemnou procházku dojdete ke slavné budově parlamentu (1,5 km), Budínskému hradu i Rybí baště (3,5 km). Okouzlujícím místem je Markétin ostrov (1 km) ležící přímo naproti hotelu. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník. Nezapomeňte navštívit vyhlášené budapešťské termální lázně: Széchenyiho (3,5 km) nebo Gellértovy (5 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlné dvoulůžkové kajutě Standard (15 m²) s jedinečným výhledem na řeku Dunaj. K vybavení kajuty patří klimatizace, LCD televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou a fénem. Na pokoj lze umístit jednu přistýlku.

Za příplatek můžete zvolit luxusnější kajutu Superior, která je prostornější (25 m²), má navíc stolek s posezením a opravdu velká okna, ze kterých budete mít krásný výhled na město nebo na řeku, jí dodávají vzdušnost a nádech přepychu.

Na čem si pochutnáte?

V lodní restauraci Lord Nelson si ráno vychutnáte chutnou kontinentální snídani. Dále si dle libosti můžete z jídelního lístku objednávat speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. V létě je v provozu příjemná terasa s grilem a bohatou nabídkou nápojů.