• Check in cca 13:00 - 14:00 hodin, check out v den odjezdu po snídani

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

CK Cílka působí na trhu již 19. rokem a je předním specialistou na dovolenou v Chorvatsku.


Na Makarské riviéře jen 16 km od známé Makarské leží středně velké letovisko Igrane. Ubytováni zde budete v útulném penzionu Andělko ve studiích s vlastní koupelnou, WC, kuchyňkou a balkónem. Kuchyňka je vybavena lednicí, mrazákem, varnou deskou, dřezem a nádobím.

V přízemí penzionu se nachází klimatizovaná jídelna s barem, kde si pochutnáte na kvalitní české kuchyni. Čekají vás bohaté snídaně formou bufetu, kde bude bohatý výběr: máslo, med, marmeláda, zelenina, jogurt, sýr, šunka, salám, závin, čerstvé pečivo, káva, čaj, mléko. Vynikající večeře se podávají v několika chodech.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana J.)

Ubytování hotelu odpovídá popisu. Strava dobrá personál ochotný.

Vynikající (Tereza ?.)

První den jsem brblala, že nemáme výhled na moře, ale nakonec na vysedávání na balkoně nebyl čas. Ubytování bylo jednoduché, ale útulné. Personál milý. Městečko krásné a k moři, které bylo nádherně čisté, co by kamenem dohodil. Fajn nabídka výletů, ze kterých jsme si dva užili. Jediné, k čemu máme trochu výtku, byla strava - fádní snídaně, večeře - zvláštní kombinace nejen z polotovarů. Polopenzi bychom příště více zvažovali. Ale v budoucnu se chceme do Igrane určitě ještě vrátit. PS: Fotka je pohled ze sousedního pokoje.

Vynikající (Jana P.)

Vše v naprostém pořádku - výborná doprava, pěkné ubytování, chutná strava. Moře čisté.