Recenze a hodnocení: Chateau Monty Spa Resort **** (Mariánské Lázně)

4,5/5
(Celkem 41 hodnocení)Skvělé
Mariánské Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,8

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,5

Služby hotelu

4,5
4/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 4. 2024
V hotelu jsme byli podruhé po pěti letech. Poprvé jsme přijeli na víc dnů a se vším jsme byli velmi spokojeni. Proto nás tentokrát poněkud překvapil skromný maličký pokojík s oddělenými postelemi, což jsme při prvním pobytu neměli a ani jsme tedy netušili, že takový pokoj můžeme dostat. Ale bylo v něm vše potřebné, tak nás dobrá nálada neopustila. Všechno ostatní bylo v pořádku. Obzvlášť spokojeni jsme byli s jídlem, které bylo velmi chutné, rozmanité a podávané formou bufetu ráno i večer. Wellness zóna byla také v pořádku. Co nás ale nemile překvapilo jsou nehorázně předražené ceny nápojů (u nealkoholických nápojů se za 2 dcl nedostanete pod 90 korun, a to i u kohoutkové vody, a u alkoholických nápojů už je vůbec o nějaké přiměřené ceně škoda mluvit.) Toto ale určitě nemusí vadit každému, takže pobyt můžeme určitě doporučit.
4/5  
(Květoslava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 4. 2024
S pobytem jsme byly spokojeni,umístění hotelu na dobrém místě,akorát parkování za velké peníze,musely jsme řešit jinak. Strava výborná,velký výběr .K wellnessu máme výhrady-špatně označené procedury,jazyková bariéra zaměstnanců(Ukrajinci). Každý den jsme vyřážely na výlety-chráněnná rezervace Soos,Kladská ,miniatury památek,procházka lázněmi. Kladné hodnocení za nekuřácký hotel.
5/5  
(Pavel D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2024
Vše super.
5/5  
(marcela A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 3. 2024
moc ano ano výborné
5/5  
(Iva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2024
Vše bylo perfektní. Hlavně procedury probíhaly plynule a na čas Bohatý bufet na snídaně i večeře. Velmi vstřícný personál. Co nám nevyhovovalo byla televize v lobbby baru, která přehrávala 20 let staré klipy. Příjemnější by byla repro jazz hudba nebo jiná instrumentální
2/5  
(Václav F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2024
Nepříjemný personál bez úsměvu. Velmi měkké matrace. V polopenzi nebylo na večeři pití a karafa vody z kohoutku v lázeňském městě plném pramenů stála 95,-Kč. Čistota byla na dobré úrovni.
4/5  
(Zdeňka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2024
Měly jsme zpestření pobytu způsobené stěhováním mezi dvěma hotely. Vůbec to nebylo ztresující. Maximálně nám to zpříjemnili. Samozřejmě námi vybraný hotel byl o hvězdu víš než ten náhradní. Ale vykompenzovali nám to. Krásný zážitek.
5/5  
(Stanislav F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2024
Všechno perfektní, není absolutně co vytknout.
5/5  
(Jan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2024
S pobytem jsme byli velmi spokojeni.Prostředí hotelu super.Personální výborný spokojenost na 100 procent.Hotel doporučujeme .
5/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 1. 2024
Nádherný
3/5  
(Zdeněk N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 1. 2024
Prostředí hotelu hezké, co bylo zaplaceno to jsme dostali, strava dobrá, Wellness pouze bazén a " římské lázně" = pára pro šest osob, personál vstřícný, nemožnost dokoupení dalších procedůr např. masáží. Sauna pouze za poplatek 400,- / 2 hodiny, ale jen jestli je volno, bylo nám řečeno že kapacita je malá. Hotel je hezký, ale služby neodpovídají 5*.
5/5  
(David P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 1. 2024
Prostředí a služby bez chyb, jídlo super.
5/5  
(Blanka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 12. 2023
Byli jsme velice spokojeni se sluzbami, personalem i stravou. Hotel muzu doporucit.
5/5  
(Hana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2023
Pobyt byl velmi hezký. Líbila se nám i vánoční atmosféra výzdoby celého hotelu. Strava vynikající, ubytování super, snad jediná výtka k polštáři, ale to šlo vyřešit, kdybychom si sebou vzali vlastní anatomický polštářek. Úplně nejlepší je však nabídka wellnes, které potěší zájemce o nadstandartní relax.
3/5  
(Josef L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2023
Prostředí hotelu odpovídalo popisu, na recepci hotelu ochotná a milá paní, na recepci balnea už méně - chtěla jsem dokoupit nějaké procedury, paní byla velmi neochotná, až jsem měla pocit, že ji tím obtěžuju. Kdybych věděla, jakou kvalitu budou nabízené procedury mít, žádnou bych si nepřiobjednala. Bohužel, poskytované wellness služby hodnotím jako velmi slabé. Po příjezdu jsme zjistili, že místo pokoje máme lednici - nefungovalo topení, a to až do druhého dne, na noc jsme dostali o deku navíc!!! Vzhledem k tomu, že jsme byly na 2 noci, jednalo se polovinu pobytu. Výhrady u stravování bych měla taky, ale ty už byly v porovnání s výše napsanými vlastně nepodstatné. Po srovnání s loňským wellness ve Varech hodnotím jako méně povedený pobyt.
4/5  
(Irena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2023
S pobytem jsme byli spokojeni,obdrželi jsme vše,co bylo uvedeno na kupónu.Strava pestrá,jen menší výběr pečiva.Personál byl ochotný. V koupelně bych uvítala el.zásuvku,anebo zrcadlo u stolku v pokoji.
5/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2023
Perfektní zážitek v luxusním hotelu na vysoké úrovni !
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2023
Líbilo se velmi. Spokojenost na 100%. Vše bylo v pořádku.
5/5  
(Tom F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2023
Hotel, jeho zázemí a služby zcela odpovídá popisu a fotografiím, strava je pestrá a aspoň dle naseho názoru velmi chutná. Bazén měl velmi příjemnou teplotu a také římské lázně byly skvělé, stejně jako moc hezký saunový svět (k dokonalosti chybí je ochlazování bazén). U bazénu je i venkovní terasa, ale tu jsme vzhledem k počasí nemohli využít. Pokoj superrior) sice menší ake čistý a vybavený podle popisu. Procedury, které jsou v nabídce byly skvělé a dobře zorganizovany tak, aby na sebe navazovali a mohli jsme tak objevovat lázně samotné. Moc jsme si to užili!
4/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2023
Celkově spokojenost, interiér výborný, odpovídá popisu.
5/5  
(Rudolf T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 7. 2023
Vše bylo v pořádku
5/5  
(Josef P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2023
Ano vše bylo ok
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2023
Tento hotel je top , proto jezdíme jen tam. Má skvělou polohu je zde klid, Lesík hned u hotelu. Venčení pejska je skvělý.
5/5  
(Blanka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2023
Lepší matrace do postelí na pokoji! Co se týká služeb hotelu, bylo vše v naprostém pořádku, nic nemělo chybu. Velká poklona kuchyni, velmi, velmi, velmi dobré jídlo!
4/5  
(Monika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2023
Do Mariánských lázní jsem jela poprvé. A jsem velmi ráda, že jsem si vybrala na ubytování Chateu Monty. Připadala jsem si jak v pohádce. Hotel je postavený na krásném místě. Z hotelu vede rovnou cesta do lesa. Exteriér i interiér hotelu je velmi krásný . Visí tam hodně dobových obrazů. Pokoj hezký, čistý. Z procedur se mi nejvíce líbila perličková koupel se solí z mrtvého moře. Strava dostačující. Měla jsem polopenzi. Večeře velký výběr, pestrá. Snídaně byly stejné. Výběr velký. Jen bych ocenila nějaké zákusky domácí výroby.(např: bábovka, zavin). Personál hotelu ochotný, milý. Jak na recepci, restauraci. Na výlet určitě doporučuji park Boheminians kde jsou miniatury hradů a zámků. Dechberoucí zážitek. Zpívající fontána na kolonade také úžasná. Kde se můžete občerstvit v kavárně Fuente kde mají výborné drinky a zákusky a velmi příjemnou obsluhu. Mariánské lázně mě velmi okouzlili. Ráda je opět navštívím a ubytuji se v Chateu Monty. Vřele doporučuji.
4/5  
(Vlasta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2023
Hotel se nachází na pěkném místě, kousek od kolonády. Hezké procházky po okolí i po městě. Služby odpovídají uvedené nabídce.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2023
Byli jsme v hotelu už 4x. Jsme vždy spokojeni. Nyní jsme měli 5 procedůr v jednom dni ´, dříve ve dvou dnech . Lepší je rozložení do dvou dnů Jinak naprostá spokojenost.
5/5  
(Eva Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 4. 2023
Hotel nádherný, byl ještě hezčí než na popisu hotelu, poskytované služby wellness mile dámy které ochotně vše vysvětlily a doporučily nezapomenu i na pány maseři ,MY využily, pro ně VELKÉ DÍKY,strava, vynikajicí, personál vynikající, ochotný, Co bych doporučila zákazníkům? Jeďte do Mariánských lazni hotel MOTEY budete v raji ,v pohádce. Nebudete zklamané, budete nadšené doporučuji.
4/5  
(Danka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2022
Pokoj byl malý, sešikmené stropy ho ještě zmenšovali. Chybí místo na usušení mokrých plavek . Služby dle nabídky, strava dostatečný výběr.
4/5  
(Libor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2022
splnil očekávání
5/5  
(Marta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Dobrý den, byli jsme s pobytem velmi spokojeni.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2022
Spokojen
4/5  
(Věra F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Místní kuchaři mají rozhodně na čem pracovat, jak v kvalitě jídel, tak při výdeji. Já bych rozhodně volila samoobslužnou variantu večeří. Vydávající kuchař zřejmě neměl "svůj den", a těch dnů bylo více... Chválím personál recepce, pokojské, servírky a většinu obsluhy procedur. Pouze s jednou výjimkou neprofesionálního přístupu starší dámy v oddělení parafín a inhalace.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Byli jsme naprosto spokojeni se vším. Hotel krásný, personál příjemný, jídlo úžasné. Nenašli jsme vůbec nic, co by se dalo vytknout.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2022
Se službami a personálem jsme byli spokojeni,co vadilo bylo servírování jídla od personálu to mě vadilo,prostředí a služby skvělé.A veliký plus bylo,že jsme mohli přijet s pejskem.Určitě se vrátíme a přijedeme s přátely.
5/5  
(Jaroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2022
Prostředí pěkné. Všechny procedury odpovídaly nabídce. Strava chutná a pestrá.
5/5  
(Luděk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2022
Pobyt splnil naše očekávání. Hlavně se vyvedlo i počasí. Lázeňské kůry jsme moc nevyužili, radši jsme byli venku na sluníčku. Personál byl velmi ochotný, všichni se stále usmívali, nic pro ně nebyl problém.
3/5  
(Miroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2021
Nejslabší článek hotelu recepce. Zvlášť jedna paní recepční, která nás ubytovávala a s přáteli nám vyměnila pokoje a na kartičku to napsala opačně, takže při vyúčtování s tím byla komplikace. Taky nám tvrdila, že nemůže poskytnout parkování a následující směna nám vyšla vstříc, jelikož manželka má průkaz ZTP. Přesto, že jsem kartičku ZTP předložil, při vyučtování nám bylo parkovné započítáno a když jsem na to upozornil, bylo řečeno, že to je již pozdě. Jinak hodnotíme velice kladně děvčata na jídelně a obsluhu celkem. Taky paní masérka Světlana odvedla velice kvalitní práci. V saunovém světě jsme byli spokojeni, jen chybí bazének se studenou vodou. Pokud se jedná o neomezené používání Římských lázní, tak to zdaleka neodpovídá, protože parní sauna, která při bazénu je , tu dnes mají téměř při každém bazénu. Římské lázně hotelu nám byly telefonicky vykresleny paní recepční úplně jinak. Takže pocity z tohoto pobytu smíšené.
5/5  
(Michaela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2021
Dostaly jsme vše, co k pobytu náleželo, hotel luxusní cítily jsme se tam jako princezny na zámku. Nádherný výhled na celé město.
5/5  
(Aladár S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2021
Maximálna spokojnosť v každom smere, určite sa tam ešte vrátime.
5/5  
(Vladislava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2020
Vše skvělé, strava, wellness, obsluha i úklid.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám pobyt líbil a budeme potěšeni, když i pro Váš budoucí wellness anebo léčebný pobyt zvolíte náš hotel. Obchodní oddělení GALA HOTELS s.r.o. (Excelsior, Chateau Monty SPA Resort)

Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ” Přečtěte si celou recenzi

Cindy Kapounková - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno v: Červenci 2023

Právě v prodeji pro Chateau Monty Spa Resort ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet