Recenze a hodnocení: Chateau Monty Spa Resort **** (Mariánské Lázně)

4,7/5
(Celkem 11 hodnocení)Skvělé
Mariánské Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,9

Lokalita hotelu

4,6

Strava

4,2

Služby hotelu

4,5
5/5  
(Marta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Dobrý den, byli jsme s pobytem velmi spokojeni.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2022
Spokojen
4/5  
(Věra F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Místní kuchaři mají rozhodně na čem pracovat, jak v kvalitě jídel, tak při výdeji. Já bych rozhodně volila samoobslužnou variantu večeří. Vydávající kuchař zřejmě neměl "svůj den", a těch dnů bylo více... Chválím personál recepce, pokojské, servírky a většinu obsluhy procedur. Pouze s jednou výjimkou neprofesionálního přístupu starší dámy v oddělení parafín a inhalace.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Byli jsme naprosto spokojeni se vším. Hotel krásný, personál příjemný, jídlo úžasné. Nenašli jsme vůbec nic, co by se dalo vytknout.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2022
Se službami a personálem jsme byli spokojeni,co vadilo bylo servírování jídla od personálu to mě vadilo,prostředí a služby skvělé.A veliký plus bylo,že jsme mohli přijet s pejskem.Určitě se vrátíme a přijedeme s přátely.
5/5  
(Jaroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2022
Prostředí pěkné. Všechny procedury odpovídaly nabídce. Strava chutná a pestrá.
5/5  
(Luděk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2022
Pobyt splnil naše očekávání. Hlavně se vyvedlo i počasí. Lázeňské kůry jsme moc nevyužili, radši jsme byli venku na sluníčku. Personál byl velmi ochotný, všichni se stále usmívali, nic pro ně nebyl problém.
3/5  
(Miroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2021
Nejslabší článek hotelu recepce. Zvlášť jedna paní recepční, která nás ubytovávala a s přáteli nám vyměnila pokoje a na kartičku to napsala opačně, takže při vyúčtování s tím byla komplikace. Taky nám tvrdila, že nemůže poskytnout parkování a následující směna nám vyšla vstříc, jelikož manželka má průkaz ZTP. Přesto, že jsem kartičku ZTP předložil, při vyučtování nám bylo parkovné započítáno a když jsem na to upozornil, bylo řečeno, že to je již pozdě. Jinak hodnotíme velice kladně děvčata na jídelně a obsluhu celkem. Taky paní masérka Světlana odvedla velice kvalitní práci. V saunovém světě jsme byli spokojeni, jen chybí bazének se studenou vodou. Pokud se jedná o neomezené používání Římských lázní, tak to zdaleka neodpovídá, protože parní sauna, která při bazénu je , tu dnes mají téměř při každém bazénu. Římské lázně hotelu nám byly telefonicky vykresleny paní recepční úplně jinak. Takže pocity z tohoto pobytu smíšené.
5/5  
(Michaela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2021
Dostaly jsme vše, co k pobytu náleželo, hotel luxusní cítily jsme se tam jako princezny na zámku. Nádherný výhled na celé město.
5/5  
(Aladár S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2021
Maximálna spokojnosť v každom smere, určite sa tam ešte vrátime.
5/5  
(Vladislava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2020
Vše skvělé, strava, wellness, obsluha i úklid.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám pobyt líbil a budeme potěšeni, když i pro Váš budoucí wellness anebo léčebný pobyt zvolíte náš hotel. Obchodní oddělení GALA HOTELS s.r.o. (Excelsior, Chateau Monty SPA Resort)

Právě v prodeji pro Chateau Monty Spa Resort ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet