Recenze a hodnocení: Hotel U Černého orla *** (Vysočina)

3,5/5
(Celkem 4 hodnocení)Dobré
Telč, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,5/5

Personál

3,4

Interiér hotelu

3,8

Lokalita hotelu

3,8

Strava

3,2

Služby hotelu

3
5/5  
(Radek F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2022
Milá obsluha, dobrá kuchyně
3/5  
(Marcela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2022
Hotel starý ale opravený, po rekonstrukci. V restauraci žádný host, jenom zima. Personál: servírka Ukrajinka, sice usměvavá, ale nerozuměla česky. Druhý číšník, starší pán, který "chudák" dělal všechno-kasíroval, byl na recepci, bral telefony, obsluhoval u snídaní, staral se o venkovní zahrádku....Venku zima, na pokoji se netopilo, netekla teplá voda, jenom vlažná. Jinak pokoj čistý, uklizený.
4/5  
(Bohuslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2022
Pokoje uklizené, cisté i restaurace. Pobyt dle popisu včetně láhve kvalitního vína, snídaně vynikající, večeře vzhledem k ceně průměrné. Personál ochotný, na úrovni. V hotelu schází kromě ubytování, stravování a parkování další aktivity (wellnes, fitness a pod.)
2/5  
(Martin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2022
Hotel byl fajn, jen 300 Kč na pokoj pro 2 není dostačující při těch cenách v tom hotelu. Měla být na výběr libovolná káva a zákusek a výběr byl pouze ze dvou, přičemž v nabídce byl větší výběr. Hotovky pořád stejné, nic se nezměnilo z výběru za pobyt. Být tam delší dobu, nevím, co si vybrat. Polední menu celou dobu stejné. Pouze vývar a vrabec a nic víc. Takže bych se určitě už nevrátil

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet