• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

V Székesfehérváru, v krásném městě dýchajícím historií, na vás čeká nevšední Boutique Hotel Szárcsa ***. Místo, kde si odpočinete a zároveň vám poslouží jako skvělý výchozí bod pro vaše každodenní zážitky.

Zrekonstruovaný hotel s bazény a wellnes vás nadchne. Všechny jeho pokoje i restaurace jsou zařízeny v jiném designu a dýchnou na vás pokaždé jinou atmosféru. Restaurace disponuje i krásnou velkou terasou. Ubytováni budete v klimatizovaném pokoji s vlastní koupelnou, minibarem (nápoje a sladkosti k zakoupení na recepci) a satelitní TV.

Maďarské speciality i mezinárodní pochoutky

Začněte svůj den bohatou snídaní, která se podává od 6:00 do 10:00 hodin. Při večeři můžete ochutnat typické maďarské speciality i mezinárodní dobroty.

Ve volné chvíli si můžete zdarma zahrát stolní fotbal a hokej, ping pong nebo šipky. Kromě toho je ještě pro nejmenší k dispozici dětský koutek i X-box. O víkendu jsou pak pro děti připraveny umělecké dílničky, aby si i rodiče mohli dopřát chvilku pro sebe.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie M.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, zejména stravování v dolní restauraci. Při plném obsazení hotelu si při jídle připadáte jako ve školní jídelně, naopak dole nechybí intimita, soukromí. Personál vstřícný, vždy ochotný pomoci. Poloha hotelu ideální přímo v centru. Městečko úžasné, jen škoda, že jsme nemohli využít wellnes. Návštěva vinotéky jako náhrady byla však vynikající.

Vynikající (Silvie K.)

Vynikající strava, bazén vnitřní i venkovní, pobyt neměl chybu, včetně masáže.

Vynikající (Zuzana G.)

Strava vynikajúca, bazén jeden mali a sauna ktorá ani nešla inak v pohode.