Bianka Apartmanház Bogács

Bianka Apartmanház Bogács

Andornak u. 23., Bogács
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,9 km

O ubytování

Apartmány Bianka se nachází v malebném městečku Bogács na severu Maďarska. Slavné termální lázně jsou vzdáleny pouze 1,2 km od ubytování. Jako na dlani uvidíte zdejší úrodnou krajinu posetou vinicemi z rozhledny Millenniumi (1,3 km). Zarybařit si můžete u nedaleké vodní nádrže Szoros (2 km).

Oblíbeným cílem turistů je také zámek De La Motte v blízké obci Noszvaj (7 km). Za historickými památkami se vydejte do Egeru (18 km), kde najdete například minaret, hvězdárnu a nádherné barokní paláce. Zhruba 6 km od Egeru leží menší lázeňské město Egerszalók (26 km), které nabízí na evropské poměry opravdu neobvyklé přírodní panorama. Zdejší travertinové terasy jsou nejen úžasnou přírodní podívanou, ale místní voda má jedinečné léčebné účinky.

Mezi vyhlášená vína z egerské oblasti patří Egri Bikavér nebo Tokajské a ochutnáte je skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném apartmánu pro dvě osoby, jehož součástí je vlastní koupelna a plně vybavená kuchyň se sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí. K vybavení apartmánu patří WiFi připojení a televize. Součástí apartmánu je také balkon.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu začnete bohatou snídaní ve formě bufetu. Večeře probíhají formou výběru z menu v nedaleké restauraci Jurta Kert.

Cestujete s dětmi?

Součástí areálu je dětské hřiště, kde si malí hosté užijí spoustu zábavy.