Ágnes Hotel ***

Ágnes Hotel ***

Honvéd utca 7, Hévíz
Maďarsko

+36 83 340-450

agneshotel.heviz@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 3 000 - 5 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 800 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
0,8 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Ágnes Hotel *** v lázeňském Hévízu je ideálním místem pro pohodovou dovolenou. Nachází se jen 800 m od vyhlášeného termálního jezera a 300 m od centra města. Celý hotel je perfektně vybaven pro jakýkoliv typ vaší dovolené, můžete si zde zahrát kulečník nebo stolní tenis, na venkovní terase si klidně něco ugrilovat, anebo celý den jen relaxovat ve velmi dobře vybaveném hotelovém wellness.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které zahrnuje lednici, balkon, TV a WiFi, koupelnu se sprchovým koutem. V některých pokojích je navíc také kuchyň nebo kuchyňský kout. V každém pokoji naleznete také vlastní trezor pro váš absolutní pocit bezpečí.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nemá vlastní restauraci, má však dohodu s restaurací 200 metrů od něj, kde o vás bude dobře postaráno v téměř kteroukoliv denní dobu.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness vás čeká mnoho relaxačních zařízení, jako jsou krytý bazén, vířivka, sauna, solná místnost a široká nabídka nejrůznějších procedur. Po celý pobyt také můžete využívat PI vodní kúru. PI voda je podobná vodě, která se nachází uvnitř živých organismů a kromě lepší hydratace má i příznivé účinky na vaše zdraví.