V krásné přírodě Valašska a Bílých Karpat najdete nedaleko Valašských Klobouků Rekreační středisko Královec. Ubytujte se v jednom z bungalovů, které jsou ideální až pro 4 osoby a hodí se tedy i pro rodiny s dětmi. V ceně pobytu je polopenze, využití finské sauny a také bohaté možnost vyžití pro děti i dospělé. Co třeba ping pong, kulečník či dětské hřiště s prolézačkami? Něco dobrého si připravíte na grilu nebo v ohništi.

O ubytování

Rekreační středisko Královec se nachází ve Valašských Kloboukách, v lůně Bílých Karpat. Okolní příroda přímo vyzývá k různým procházkám a výletům, mezi populární cíle patří například rozhledna na Královci (550 m), pozorovatelna Durch (2,8 km) nebo hora Klášťov (15 km) se zbytky pravěkého hradiska.

Při honbě za kulturou a historií můžete navštívit muzeum skautingu v Návojné (9 km), hasičské muzeum ve Vlachově Lhotě (9 km) nebo vojenské muzeum v Loučce (18 km).

Nedaleké město Valašské Kloubouky (3,8 km) zase nabídne celou městskou památkovou zónu s 33 pamětihodnostmi, jako je například Stará radnice, Dřevěnice Kosenka nebo Kaple Panny Marie. V létě potom můžete ve Valašských Kloboukách zajít na koupaliště(4 km), vyrazit na některou z blízkých cyklostezek, nebo si udělat výlet k Lačnovským rybníkům (9 km).

Dávku historie, ale i relaxace, vám nabídnou také proslulé Luhačovice (30 km). Zde se můžete projít po lázeňských kolonádách, obdivovat místní historické monumenty a navštívit oblíbené lázně, kde si odpočinete a načerpáte novou energii.

Kde budete spát?

Hlavu složíte v jednom z komfortních bungalovů s prosvětleným interiérem a dřevěnými doplňky. Ty ubytují až 4 osoby, můžete tedy vyrazit v páru i s rodinou. Každý bungalov má vlastní koupelnu a kromě lůžek nabízí také posezení a kuchyňský kout s lednicí a varnou konvicí.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci střediska Královec vám ráno připraví pestrou snídani formou bufetu a večer se můžete těšit na dvouchodovou večeři. Ve slunečné dny si jídlo vychutnáte na terase s úchvatným výhledem do okolí. Na místě je také menší bar s točeným pivem a dalšími nápoji.

Oběd si můžete vybrat z jídelního lístku, nebo vyrazit třeba do nedalekých Valašských Klobouk a vyzkoušet některý z místních podniků. Populární je například hostinec s vinným sklepem U Františka nebo Pizzerie u Klempířů.

Kde budete relaxovat?

Během pobytu můžete k relaxaci využít finskou saunu přímo v areálu rekreačního střediska. Ta je určená až pro 5 osob.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je toto místo obklopené přírodou jako stvořené. Vydovádět se mohou mimo jiné na dětském hřišti s pískovištěm a prolézačkami, nebo ve vnitřní dětské herně.

Něco navíc

Starší děti i dospělé čeká v areálu sportovní hřiště, stůl na ping pong či kulečník. Pobyt si můžete zpříjemnit také využitím venkovního ohniště nebo grilu.

Rekreační středisko Královec

Rekreační středisko Královec

Na Královci 460 , Královec
Česká republika

605 744 674

info@kralovec.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,6 km
Zastávka
3,5 km
Sjezdovka
13,6 km

Tipy na výlet

Valašsko

ValašskoTip na výlet

Málokterá oblast je tak dobře známá pro své tradice, folklór a bohatý kulturní život, jako Valašsko na východě Moravy. Ať už vás zajímá lidová architektura, krásná příroda, hrady, zámky a muzea nebo chcete prostě zažít valašskou atmosféru, míst k navštívení naleznete nespočet. Vrcholky Beskyd stojí nad jednou z kulturně nejpestřejších oblastí naší republiky.

Co patří ke skvostům Valašska?

  • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
  • stavby Dušana Jurkoviče na Pustevnách
  • ZOO a zámek Zlín - Lešná
  • Vydejte se i na Jurkovičovu rozhlednu, do valašskomeziříčské gobelínky nebo do Horní Lidče, kde můžete obdivovat ručně vyřezávaný betlém.

K aktivnímu odpočinku slouží pro cyklisty, in-line bruslaře, turisty i běžkaře cyklostezka Bečva. Na trase dlouhé celkem 141 km se budete moci zastavit v centrech historických měst s množstvím zajímavých památek, jako je Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou nebo Přerov.

Více informací
Bílé Karpaty
Bílé Karpaty
Luhačovice
Luhačovice
Zámek Nový Světlov
Zámek Nový Světlov