Užijte si karlovarské lázeňské atmosféry plnými doušky nejen u minerálních pramenů na kolonádách. Ubytujte se v historickém a šetrně zrekonstruovaném Hotelu Maltézský Kříž *** s bohatými snídaněmi a vychutnejte si balíček různorodých slev ve spojení s kulturními událostmi a kouzelnou přírodou v okolí.

O ubytování

Hotel Maltezský Kříž ***, krásný čtyřpatrový hotýlek se světle žlutou fasádou a zelenými žaluziovými okenicemi, najdete přímo v centru Karlových Varů. Na dosah tak budete mít léčebné prameny, kolonády a další lákadla tohoto lázeňského města. K Vřídlu a Vřídelní kolonádě se pěšky projdete od hotelu jen 4 minuty, k Tržní a Zámecké kolonádě pak 7 minut. Vyhlídka Jelení Skok se pak nachází od hotelu jen 300 m, nádherné Dvořákovy sady 1 km a Muzeum Jana Bechera 2,1 km.

Kde budete spát?

Čeká vás tedy kouzelný pobyt v jednom ze 12 útulných pokojů v barokním lázeňském domě z roku 1706. Všechny příjemně světlé a vzdušné pokoje Apartmá, Deluxe a Comfort s vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou včetně toaletních potřeb jsou vybaveny WiFi, LCD televizí, minibarem, pracovním stolem a trezorem i telefonem s přímou linkou. Ve všech typech pokojů budete usínat v pohodlných manželských postelích, je zde i možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Na voňavé čerstvé snídaně formou bufetu se těšte přímo v hotelu.

Hotel Maltezský Kříž ***

Hotel Maltezský Kříž ***

Stará Louka 334/50 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 723 782 383

hotel@maltezskykriz.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera