Chcete si užít netradiční pobyt v Praze? Vyzkoušejte Botel Vodník ***, který kotví v přístavu přímo na Vltavě. Ubytováni budete ve stylové kajutě a čekají vás také snídaně formou bufetu přímo na lodi. Užijete si tu také posezení na terase s parádním výhledem na centrum Prahy a okolní přírodu.

O ubytování

Botel Vodník *** nabízí netradiční a stylové ubytování na vodní hladině v srdci Prahy nedaleko všech hlavních památek. Botel kotví na levém břehu Smíchovského přístavu, u konce ostrova Císařská louka. Stačí přejít řeku a ocitnete se na Vyšehradě (1 km), odkud je krásný výhled na celou Prahu. Na pravém břehu Vltavy poté můžete navštívit Tančící dům (1,5 km), Václavské náměstí s Národním muzeem (3 km) či Staroměstské náměstí s orlojem (3,5 km). Během návštěvy české metropole byste neměli vynechat také Karlův most (3 km), Pražský hrad (4,5 km) a Petřínskou rozhlednu (4 km). Stanice metra trasy B, tramvaje a autobusu jsou od botelu vzdáleny pouze 300 m, a tak se hromadnou dopravou snadno dostanete třeba do ZOO Praha a botanické zahrady v Troje (9 km). Skvělé možnosti nakupování nabízí blízké Obchodní centrum Anděl (1 km).

Kde budete spát?

Těšte se na jedinečný zážitek z ubytování na hladině řeky Vltavy. Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, WiFi připojením a ledničkou. Součástí je také vlastní koupelna s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V botelové restauraci s terasou si každé ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Pokud vás přes den přepadne hlad či chuť, je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer si zde můžete vychutnat příjemné chvíle se sklenkou oblíbeného nápoje s překrásným výhledem na Vyšehrad.

Něco navíc

Pro zábavu hostů jsou k dispozici stolní hry, stolní fotbal a TV konzole k hraní her.

Botel Vodník ***

Strakonická 948/1 , Praha
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
21 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Václavské náměstí
Aquapalace Praha