Vydejte se na pobyt nedaleko Zlína a ubytujte se v komfortním Wellness Hotelu Březůvky, který nabízí krásné pokoje, chutnou polopenzí a také neomezený vstup do wellness centra s bazénem a vířivkou, která je ukrytá v jeskyni.

O ubytování

Wellness Hotel Březůvky se nachází v obci Březůvky v obklopení nádherné přírody uprostřed vizovických vrchů. Během pobytu můžete objevovat krásy hned dvou nedalekých chráněných krajinných oblastí: Beskyd a Bílých Karpat.

Za návštěvu stojí také jedinečné město Zlín, které je vzdáleno pouze 10 km. Ve Zlíně najdete například unikátní Jednadvacítku, tedy jednu z prvních výškových budov v Evropě a výjimečný architektonický skvost. Velmi oblíbený je také zámek Lešná (17 km), vedle kterého se nachází zoologická zahrada. Daleko to není ani do nádherných lázní Luhačovice (14 km), kde ochutnáte blahodárné léčivé prameny a projdete se na malebné promenádě.

Na Baťově kanále (20 km) si užijete všemožné vodní sporty i výletní plavby. Během zimy můžete nádhernou zdejší přírodu prozkoumávat na běžkách, případně vyrazit na lyže do některých z nedalekých skiareálů, například Ski Pozděchov (30 km) či svah Zlín (10 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. K vašemu pohodlí je pokoj vybaven WiFi připojením a televizí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je restaurace, ve které se podávají servírované snídaně a večeře.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý relax na vás čeká v hotelovém wellness, jehož součástí je vnitřní bazén, vířivka a sauna. Po domluvě lze zajistit privátní využití vířivky pro romantické chvíle ve dvou.

Wellness Hotel Březůvky

Wellness Hotel Březůvky

Březůvky 81 , Březůvky
Česká republika

+420 776 555 086

info@wellnesshotelbrezuvky.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Sjezdovka
9 km

Tipy na výlet

Zlín

ZlínTip na výlet

Východomoravské město Zlín leží v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Jeho historie sahá daleko do středověku (první písemná zmínka se pojí k roku 1322). Důležitým mezníkem zlínské historie se stal rok 1894, kdy zde byla založena obuvnická firma rodiny Baťových. Díky zcela vyjímečnému růstu, prosperitě firmy a vlivu Tomáše Bati, který byl též starostou města, se stal Zlín v meziválečném období moderním městským centrem s unikátním souborem funkcionalistické architektury. Centrum města s továrním areálem a obytnými čtvrtěmi vybudovanými v době největšího rozmachu firmy Baťa je památkovou zónou.

K vidění je toho ve Zlíně opravdu hodně. Najdete zde například mrakodrap s kanceláří ve výtahu, muzeum bot a botiček všech typů z nejrůznějších dob i koutů světa, renesanční zámek a navíc ještě skvělou zoologickou zahradu.

Více informací
ZOO a zámek Zlín - Lešná
ZOO a zámek Zlín - Lešná
Luhačovice
Luhačovice
Městská plovárna Luhačovice
Městská plovárna Luhačovice