Wellness Hotel Březůvky

Wellness Hotel Březůvky

Březůvky 81, Březůvky
Česká republika

+420 776 555 086

info@wellnesshotelbrezuvky.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Sjezdovka
9 km

O ubytování

Wellness Hotel Březůvky se nachází v obci Březůvky v obklopení nádherné přírody uprostřed vizovických vrchů. Během pobytu můžete objevovat krásy hned dvou nedalekých chráněných krajinných oblastí: Beskyd a Bílých Karpat.

Za návštěvu stojí také jedinečné město Zlín, které je vzdáleno pouze 10 km. Ve Zlíně najdete například unikátní Jednadvacítku, tedy jednu z prvních výškových budov v Evropě a výjimečný architektonický skvost. Velmi oblíbený je také zámek Lešná (17 km), vedle kterého se nachází zoologická zahrada. Daleko to není ani do nádherných lázní Luhačovice (14 km), kde ochutnáte blahodárné léčivé prameny a projdete se na malebné promenádě.

Na Baťově kanále (20 km) si užijete všemožné vodní sporty i výletní plavby. Během zimy můžete nádhernou zdejší přírodu prozkoumávat na běžkách, případně vyrazit na lyže do některých z nedalekých skiareálů, například Ski Pozděchov (30 km) či svah Zlín (10 km).

Kde budete spát?

Pokoj Standard je vybavený prostornou dvoulůžkovou postelí a televizí. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, nechybí ani WiFi připojení.

Pokoj s balkónem a velkou dvoulůžkovou postelí poskytuje veškerý komfort třídy Standard, tedy TV, WiFi připojení a koupelnu se sprchovým koutem, doplněný o balkón v přední části hotelu.

Mezonetový pokoj se skládá z obývacího prostoru s pohodlnou pohovkou a televizí a z vyvýšené ložnice. Ta je vybavena širokou dvoulůžkovou postelí. Součástí pokoje je také koupelna se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je restaurace, ve které se podávají servírované snídaně a večeře.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý relax na vás čeká v hotelovém wellness, jehož součástí je vnitřní bazén, vířivka a sauna. Po domluvě lze zajistit privátní využití vířivky pro romantické chvíle ve dvou.