Vychutnejte si spojení atmosféry vyhlášeného lázeňského města Mariánské Lázně a pohodlí, které nabízí místní wellness Hotel Krakonoš ***. Těšte se na polopenzi, vstup do bazénu i solné jeskyně. Navíc vás čeká jedna léčebná či wellness procedura dle vašeho výběru.

O ubytování

Poznejte další město vyhlášeného lázeňského trojúhelníku, Mariánské lázně! Co třeba v tříhvězdičkovém Hotelu Krakonoš? Leží v klidné lokalitě, která přímo vybízí k příjemné rekreaci, ať už s partnerem, nebo v úzkém rodinném kruhu. Vydejte se do přírody do Obůrky Hvozd (300 m), na Rozhlednu Hamelika (1,1 km) a rozhodně nevynechte procházku okolo Zpívající fontány až ke krásné Hlavní kolonádě (2,9 km). V zimě vás jistě potěší možnost lyžování ve Ski resortu Mariánky (2 km).

Kde budete spát?

K dispozici vám bude jeden ze 61 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, telefonem, vlastní koupelnou s vanou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Kromě skvělé hotelové kuchyně v českém stylu, která se servíruje v prostorné restauraci, vás čeká i lobby bar, kde se nonstop podávají alkoholické i nealkoholické nápoje, nebo venkovní terasa s překrásným výhledem do sochařského pohádkového ráje, která pojme až 40 hostů.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je wellness centrum s parádním bazénem s protiproudem, ale také se solnou jeskyní.

Věděli jste, že je Hotel Krakonoš nestátním zdravotnickým zařízením? To znamená, že si zde vyberete z obrovské nabídky různých procedur, navíc je tu k dispozici lékař a rehabilitační personál. A jaké procedury jsou na výběr? Třeba plynové uhličité zábaly, inhalace, podvodní masáže, elektroléčba, perličkové koupele, magnetoterapie, parafín, infrasauna a samozřejmě spousta masáží.

Hotel Krakonoš *** Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš *** Mariánské Lázně

Mariánské Lázně 660 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 622 624

info@hotelkrakonos.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 220 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od lázní
2,7 km
Sjezdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Park Boheminium
Park Boheminium
Zpívající fontána
Zpívající fontána
Hlavní kolonáda Maxima Gorkého
Hlavní kolonáda Maxima Gorkého