Z Dolní Moravy si kromě fotek a zážitků ze Stezky v oblacích či bobové dráhy budete možná odvážet i autogram alpského lyžaře a teď trenéra Ester Ledecké. Ondřej Bank je totiž spoluvlastníkem Penzionu Na Rozcestí, kde budete ubytováni. Sám jej i navštěvuje, a tak slavného lyžaře třeba potkáte u snídaně nebo večeře. Děti zase nadchne Mamutíkův vodní park a dětské hřiště.

O ubytování

Z Penzionu Na Rozcestí do Ski areálu Dolní Morava můžete v zimě zamířit rovnou v lyžácích. Areál U Slona je hned vedle ubytování a celoročně si zde užijete i adrenalinovou 1,6 km dlouhou jízdu na bobové dráze. V zimě vás zde nadchnou dvě nové čtyřsedačkové lanovky, kotvové vleky i dětské centrum. I po zbytek roku zde ale budete mít co dělat, navštivte třeba rozhlednu Klepáč (160 m), Stamichmanovu naučnou stezku (2,1 km), vodopád na Hlubokém potoce (3,5 km), Stezku v oblacích (4,5 km), anebo se vydejte kousek za hranice s Polskem a vystoupejte na rozhlednu Trójmorski Wierch (5,2 km).

Kde budete spát?

K dispozici vám v penzionu, který spoluvlastní alpský lyžař Ondřej Bank, bude jeden ze 16 pokojů o 2 až 4 lůžkách, některé i s možností další přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a internetovým připojením je možné přes kabel.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s dřevěným nábytkem a krbem si vychutnáte snídaně ve formě bufetu i skvělé večeře. Otevřeno zde bude jen do 19 hodin, ale nebuďte smutní, v nejbližším okolí je spousta dalších krásných stylových hospůdek a restaurací.

Penzion Na Rozcestí

Dolní Morava 106 , Králíky
Česká republika

+420 724 877 961

penzionnarozcesti@centrum.cz

Check In
14:00 - 16:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Vnitřní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Dolní Morava Tip na výlet

Na úpatí Kralického Sněžníku se mezi Orlickými horami a Jeseníky rozkládá Dolní Morava. Dominantou zdejšího kraje je právě Králický Sněžník (1424 m n.m.), pod jehož vrcholem pramení řeka Morava. Ta rozděluje obec na českou a moravskou část. Oblast je celoročně atraktivním turistickým cílem i díky atrakcím v Resortu Dolní Morava.

Co láká k návštěvě?

  • Stezka v oblacích
  • Horská a bobová dráha
  • Dětské zábavní parky
  • Adrenalin park

Samozřejmostí je horská turistika, cykloturistika, půjčovna koloběžek, sedačková lanovka a naučná stezka pro děti. Zajímavý zážitek nabízí jízda parním vlakem. V zimním období je Dolní Morava atraktivním a vyhledávaným lyžařským střediskem.

Více informací
Stezka v oblacích Dolní Morava
Králický Sněžník
Zážitky pro děti - Dolní Morava