Je libo poznat Karlovy Vary přímo z centra jeho historické a lázeňské zóny, bezprostřední blízkosti léčebných pramenů, velkolepých kolonád a barokního kostela sv. Máří Magdalény? Pak rozhodně zkuste Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****. Užijete si neomezené vstupy do sauny, vířivky a fitness, každý den se necháte opečovávat zkušeným personálem při jedné z léčebných procedur a to vše vždy podpoříte výbornou polopenzí.

Věděli jste, že...?

Hotel má unikátní polohu, stojí totiž v blízkosti spirituálního centra Karlových Varů (u Chrámu sv. Máří Magdalény) a zároveň u lázeňského centra (u Vřídla). Jedinečný genius loci vedl právě k názvu hotelu, který odkazuje na Matku Boží (Madonu).


O ubytování

V samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových Varů, jen 100 m od nejznámějšího pramene Vřídlo, najdete luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna. Sám o sobě je skvělým, klidným ubytováním, kde si vás budou hýčkat od první minuty příjezdu, ale jeho poloha v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů, velkolepých kolonád a barokního kostela sv. Máří Magdalény mu dodává na exkluzivitě. Jedná se tak o ideální místo pro revitalizující lázeňské procedury a zároveň perfektní výchozí bod pro poznávání všech krás Karlových Varů.

Kde budete spát?

Ubytování ve Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna **** je skvělým zážitkem, ať už spíte v kterémkoliv pokoji. Ve všech najdete moderní vybavení, které je navíc do detailů sladěno pro váš skvělý pocit. LED TV, WiFi připojení, telefon, minibar, trezor, deštník, koupelna s vanou, WC, bidetem, fénem, toaletními a kosmetickými přípravky, ručníky, župany a pantoflemi nechybí v žádném z pokojů. Vždy máte navíc možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Součástí lázeňského pobytu musí být jednoznačně i adekvátní, zdravá strava. A hotelová dvoupatrová Grande Restaurant se vám o ni rozhodně postará. Snídaně se podává formou bufetu, případná další jídla pak výběrem z menu.

Součástí hotelového komplexu je i prvotřídní, místními obyvateli oblíbená restaurace U Křížovníků v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků. Pro příjemné posezení nad kávou či čajem je pak hostům k mání hotelový lobby bar.

Kde budete relaxovat?

Ve Spa & Wellness si můžete užít komplexní karlovarské lázeňské léčení pod lékařským dohledem včetně mnohých dalších léčebných, regeneračních, relaxačních a wellness procedur. Naprostým unikátem je fakt, že se pro tyto procedury využívá léčivá termální voda přímo z nedalekého Vřídla (72 °C).

Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Moravská 2A , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 169 500

reception@hotel-kgm.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen po domluvě za poplatek 200 Kč/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování u hotelu za poplatek 300 Kč/den nebo 500 m od hotelu 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Půjčovna kol
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera