Luhačovice jsou jedny z nejoblíbenějších lázní na Moravě, navštivte je také! V Penzionu Oáza vás čeká skvělá snídaně nebo polopenze i útulné pokoje. V ceně balíčku si užijete i vstup na městskou plovárnu s mnoha vodními atrakcemi a 50% slevu na další vstupy.

O ubytování

Penzion Oáza se nachází přímo na hlavní třídě Luhačovic nedaleko vlakového i autobusového nádraží. Poznejte krásy lázeňských Luhačovic, anebo Valašska a Slovácka, které je obklopují.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou útulné a vybavené televizí, WiFi, ledničkou a vlastní koupelnou. Pro bezbariérový přístup si vyžádejte pokoj v přízemí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je restaurace, kde si pochutnáte na servírovaných snídaních a večeřích. Dále je tu cukrárna, bufet a zahrádka, kde se v letních měsících griluje. V restauraci ochutnáte krajové speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Bohatý je také sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, víno si vyberete přímo z vinotéky penzionu.

Penzion Oáza

Penzion Oáza

Masarykova 976 , Luhačovice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,3 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací
Městská plovárna Luhačovice
Městská plovárna Luhačovice
Přehrada Luhačovice
Přehrada Luhačovice
Muzeum Luhačovického Zálesí
Muzeum Luhačovického Zálesí