Karlovy Vary jsou nádhernou oblastí České republiky, která má rozhodně co nabídnout. Prozkoumejte ji z tříhvězdičkového Hotelu Marttel, který stojí v klidné části města jen cca 2 km od hlavních památek Karlových Varů, jako je pramen Vřídlo, Mlýnská kolonáda a další. Dostanete vstupenku do Alžbětiných lázní, slevy na masáže a procedury, výborné snídaně a odpolední kávu nebo čaj se zákuskem.

O ubytování

Hotel Marttel *** najdete v klidné vilové části Karlových Varů, jen 2 km od hlavních památek Karlových Varů, jako jsou Kostela sv. Petra a Pavla, Kostela sv. Máří Magdalény, pramen Vřídlo i s Vřídelní kolonádou, Tržní nebo Mlýnská kolonáda a další. Procházky po krásném, klidném okolí Karlových Varů vás neomrzí.

Kde budete spát?

Pokoje jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, Wi-Fi připojením, psacím stolem se židlí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, toaletními potřebami a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Příjemná a světlá restaurace Slávia se nachází v přízemí hotelu, je však otevřena pouze dopoledne, na snídaně formou bufetu.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Pokud si chcete dopřát trochu relaxu, dopřejte si masáž od profesionálního maséra.

Hotel Marttel ***

Lidická 447/12, Karlovy Vary
Česká republika

+420 777 914 756

reception@hotelmarttel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3 km
Zastávka
100 m