Zajeďte si do Žatce a vychutnejte si dovolenou v Hotelu Zlatý Lev **** přímo v jeho centru. Čeká na vás hotelové wellness, masáž šíje, chutná snídaně formou bufetu a k večeři třeba některá z českých specialit nebo šťavnatý steak.

O ubytování

Užijte si dovolenou v oblíbeném 4* Hotelu Zlatý Lev Žatec ve krásném českém městě chmele. Hotel stojí přímo v historickém centru, proto to budete mít ke všem turistickým cílům blízko. A že jich je! Za zmínku stojí například Chrám Chmele a Piva, Chmelařské muzeum, Kapucínská zahrada, Radnice s vyhlídkovou věží, taková kuriozita jako nejmenší chmelnička na světě nebo třeba Židovská synagoga.

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v přepychových pokojích, které jsou vybaveny TV/SAT, WiFi připojením, minibarem a telefonem. Nechybí zde ani vlastní koupelna s toaletou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na bohaté snídani, kde si vybere opravdu každý. Ve vybraných variantách je pro vás přichystaná chutná večeře přímo v hotelové restauraci.

Město Žatec Tip na výlet

Vůně piva, chmele a historie –⁠ tak by se dalo shrnout město Žatec v několika slovech. Tato oblast v Ústeckém kraji, jíž je Žatec centrem, je totiž pivem a chmelem doslova proslulá –⁠ v České republice nenajdete podobné historicky i pivovarnicky bohaté místo. A také je to tady všude patřičně znát! Vydejte se po stopách historie do Chmelařského muzea, Chrámu chmele a piva s Chmelovým majákem a Chmelovým orlojem nebo Historické chmelařské budovy, která byla dokonce navržena na Seznam UNESCO. Kromě památek spojených s pivem a chmelem zde najdete i mnoho dalších krás, jako například Systém městského opevnění s Husitskou baštou a dvěma zachovanými městskými bránami (Kněžská brána a Libočanská branka) nebo Klášterní zahradu s bylinkovými záhonky a expozicí domácích zvířat. A pokud vás procházky po památkách přece jen omrzí, skočte si do některé z místních hospůdek či pivovarů na nějakou opravdu čerstvou, orosenou pivní specialitu.

Za zmínku stojí také udržovaná cyklostezka podél řeky Ohře, která vás dovede až do Německa.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness centrum, které můžete využít přes víkend i vy, obsahuje finskou saunu, aroma finskou saunu, parní lázeň, ochlazovnu, barevné sprchy a relaxační místnost.

Hotel Zlatý Lev Žatec ****

Oblouková 228 , Žatec
Česká republika

+420 776 348 000

recepce@zlaty-lev.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 160 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Možnost bezplatného parkování v přilehlých uličkách, nebo u hotelu 100 Kč/ noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od jezera
15 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet