Ubytujte se v pěkném Hotelu Golden Golem *** v klidné části Prahy a vyrážejte za památkami nejen do centra, ale i do okolí. Čekají vás bohaté snídaně a 1 - 6 poukazů na večeři do restaurace s výzdobou z rudolfinských časů.

Romantický hotel v Praze

Hotel Golden Golem *** se nachází v Praze 8 na pozemku bývalé zemědělské usedlosti, což mu dodává jedinečnou a klidnou atmosféru. Cesta k památkám naší stověžaté metropole v centru vám zabere jen cca 20 minut.

Ubytováni budete v romantickém pokoji vybaveném klimatizací, krásným dubovým nábytkem, trezorem, minibarem, TV, WiFi a vlastní koupelnou s fénem. V hotelové restauraci oceníte výzdobu z rudolfinského období, milou obsluhu a především výborné jídlo - Golemův restaurant je velice dobře hodnocený.

Za památkami do centra i okolí

Díky poloze hotelu budete mít na svém pobytu skvělou výchozí pozici jak pro poznávání významných památek hlavního města, tak pro cestování po jeho okrajových částech a okolí. Blízko to budete mít třeba do pražské Tróje nebo do Mělníku, kde se stéká Labe s Vltavou. Za návštěvu navíc stojí i jiné hrady, než je ten Pražský.

Hotel Golden Golem ***

Na Hlavní 21/71, Praha-Březiněves
Česká republika

+420 777 07 94 45

golem@golem-praha.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po domluvě za poplatek 100 Kč/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
50 m
Aquapark
28 km