Krásná příroda a skvělá relaxace, přesně to vás čeká během pobytu v Penzionu U Čtyřlístku, který najdete v CHKO Žďárské vrchy u Sečské přehrady. Užijte si pivní koupel s konzumací piva, privátní vířivku, solnou jeskyni i uvolňující masáž.

Dovolená u Sečské přehrady

Užijte si krásnou přírodu CHKO Žďárské vrchy a ubytujte se v Penzionu U Čtyřlístku kousek od Sečské přehrady. Bydlet budete ve standardním pokoji s dvoulůžkovou pohodlnou postelí, lednicí, vlastním sociálním zařízením a terasou s krásným výhledem do přírody. Za příplatek můžete využít také ubytování ve srubovém apartmánu, který stojí samostatně.

Každý den se posilníte snídaní formou bufetu, večer vás pak čeká servírovaná večeře.

Wellness s pivními lázněmi

Není nad pořádnou relaxační koupel. A co teprve když se koupete v pivě! Koupel v dřevěné dubové vaně plné pivního extraktu s rašelinovou pěnou o tepotě 37 °C a k tomu ještě vychlazené pivo ve sklenici k popíjení, právě to si užijete během pobytu. Je vám to málo? A co třeba odpočinek v privátní vířivce či sauně? Dokoupit si můžete i různé masáže a kosmetické služby.

Tipy na výlet

Rozhledna Bára a Kočičí hrádek

Na hřbetu Hůra (403 m n. m.) kousek od obcí Slatiňany a Chrudim se nachází rozhledna Bára, která byla postavena roku 2008. Jen pár dní po otevření ji však smetla vichřice. Následně se rozhledna opravila, doplnila o bezpečností prvky a byla znovu otevřena v roce 2009. Rozhledna Bára má tvar jehlanu, je vyrobena ze dřeva a na její vrchol vystoupáte po točitém schodišti se 78 schody.

Nedaleko rozhledny najdete také Kočičí hrádek - romantickou miniaturu hradu, kterou nechala kolem roku 1896 postavit kněžna Vilemína z Auerspergu svým dětem, ale také všem dětem z okolí.

Údolí Doubravy u Chotěboře

Přírodní rezervace Údolí Doubravy je ideálním místem na výlet pro každého, kdo miluje přírodu. Je také zřejmě nejcennějším územím chráněné krajinné oblasti Železných hor. Na Doubravku můžete vyrazit po naučné stezce z Chotěboře nebo z vesnice Bílek. Středně náročná naučná stezka vás provede lesnatým kaňonem vytvořeným řekou Doubravou. Nejzajímavější a také nejdivočejší částí údolí je bezesporu skalnatý kaňon Koryto s hlubokými koryty a peřejemi. Svahy nad řekou tvoří skály a lesy v původní podobě, nad nimiž jediná skalní věž, nazvaná Čertův stolek. Na vrcholu nejvyšší skály najdeme zbytky zříceniny Sokolohrady s upravenou vyhlídkou. Po cestě nás čekají také vodopády a další zajímavosti.

Chrudim

Chrudim je druhým největším městěm Pardubického kraje a žije tu zhruba 23 000 obyvatel. Kromě krásné okolní přírody nabízí také spousty nádherných historických památek.

Svou procházku po městě začněte v Břetislavově ulici, kde stojí renesanční Mydlářovský dům s bohatou sochařskou výzdobou a zajímavou věžičkou. Najdete v něm Muzeum loutkářských kultur.

Pokud máte rádi muzea, tak zavítejte i do Regionálního muzea a do Muzea barokních soch, které najdete v bývalém kapucínském kostele sv. Josefa. Vydejte se také na hlavní náměstí s chrámem Nanebevzetí Panny Marie a k rodnému domu Josefa Ressela, který vynalezl lodní šroub. V Široké ulici dokonce najdete jeho bronzovou sochu.

Penzion U čtyřlístku

Hořelec 1, Seč
Česká republika

+420 721 236 683

info@penzion-uctyrlistku.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček 100 Kč/den
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
3,91/5
Celkem 32 hodnocení