V Litomyšli a jejím okolí se vám bude líbit i pokud nejste skladatelé a spisovatelé. Ale kdoví, třeba vás stejně jako Smetanu nebo Jiráska právě zde políbí múza. Jisté je, že majitelé Pensionu U Háje vás přivítají malým pivem na zahnání té největší žízně a ubytují vás v útulném pokoji s dítětem do 8 let zdarma. Těšit se můžete také na snídaně, infrasaunu a samozřejmě překrásné historické, ale zároveň moderní město zapsané na seznamu UNESCO.

O ubytování

Rodinný Penzion U Háje se nachází v části Litomyšle Nedošín na břehu rybníka Velký Košíř. A právě Nedošínský háj (1 km) opodál vašeho útulného ubytování si v minulosti oblíbil prozaik Alois Jirásek. Přírodní rezervace je i dějištěm jednoho z jeho románů. Do centra města Litomyšl (3,6 km) se zajděte podívat na renesanční zámek, klášterní zahrady i 500 m dlouhé, podloubím lemované, náměstí. Vynechat byste neměli ani soukromý zámek Nové Hrady, tzv. české Versailles, jedinečnou rokokovou stavbu ve stylu francouzských letních sídel.

Během zimy si užijete parádní lyžování v nedalekých skiareálech Přívrat a Peklák (17 km).

Kde budete spát?

V pokoji s vlastní koupelnou a toaletou najdete také malý kuchyňský kout se základním vybavením, rychlovarnou konvicí a jídelní stolek. Součástí pokojů je televize a kvalitní WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Majitelé svým hostům připravují každé ráno výborné snídaně. Také jim plně důvěřují, proto si hosté během pobytu můžou například pro pivo k samoobslužnému baru dojít kdykoliv. Čárky na lístcích vedle baru přibývají, důvěra se tedy majitelům vyplácí.

Kde budete relaxovat?

Infrasauna a venkovní bazén vám budou k dispozici pro váš odpočinek.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je zde připraven dětský koutek.

Něco navíc

Ve společných prostorách můžete využít plně vybavenou kuchyň s indukční deskou, mikrovlnkou a kávovarem, v létě pak využít i venkovního grilu. Nebo si zde zahrát fotbálek. Po předchozí domluvě si v penzionu můžete také domluvit projížďku s instruktorem na Appaloosa koních Sunny a Gasper.

Penzion U Háje

Penzion U Háje

Nedošín 62 , Litomyšl
Česká republika

+420 724 313 719

info@agropension.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,8 km
Vzdálenost od jezera
100 m
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
16 km