Pension Radvanice

Pension Radvanice

Radvanice 170, Trutnov-Radvanice
Česká republika

Provozuje společnost:
ROSKAR, s.r.o. IČ: 25794973


+420 603 427 884

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Přednáškový sál
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
1,1 km
Běžkování
1,1 km

O ubytování

V Jestřebích horách si užijete pobyt plný krásné přírody, skvělých výletů, příjemné relaxace a pohody v Penzionu Radvanice. Najdete jej v ideální poloze v Broumovském výběžku blízko Adršpašsko-Teplických skal. Navštivte v okolí místa jako Muzeum bratří Čapků (10 km), Adršpašské skály (10 km), Teplické skály (16 km), Broumovské stěny (18 km) či vzdálenější Broumovský klášter (30 km) a vězte, že nebudete litovat ani jednoho výletu.

Nejbližší sjezdovka lyžařského areálu Radvanice je vzdálena pouze 1 km. Skvělé možnosti zimních radovánek nabízí také skiareál v Mladých Bukách (25 km), v Žacléři či Skiresort Černá Hora (35 km). Milovníci běžkování pak mohou krásy přírody poznávat na nespočtu kilometrů upravovaných bílých stop.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojů, do kterých je možné umístit dětskou postýlku. Pokoje mají sdílené sociální zařízení s dalšími pokoji (oddělené dámské a pánské sprchy a toalety).

Pokud si chcete dopřát větší komfort zvolte si variantu ubytování v apartmánu. Apartmány jsou moderněji zařízené a jejich součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na vyžádání je možné zapůjčení rychlovarné konvice. Apartmány nedisponují kuchyňkou.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou švédských stolů a tříchodové večeře, které si budete moci vybrat vždy ze 2 různých jídel, vás budou čekat přímo v penzionu.

Kde budete relaxovat?

Můžete si zde po celodenních sportovních výkonech v krásném CHKO Broumovsko budete moci také pronajmout celou saunu nebo tenisové kurty jen sami pro sebe.

Cestujete s dětmi?

V prostorách a okolí penzionu najdete dětský koutek a hřiště s pískovištěm, klouzačkami a dětskými domečky.

Něco navíc

Potěší vás i úschovna lyží a kol, zahrát si můžete také stolní fotbálek nebo kulečník.

Tipy na výlet

Adršpach
Adršpach
Adršpašské skály
Adršpašské skály
Adršpašské vodopády
Adršpašské vodopády