Do Hotelu Antonie **** ve Frýdlantu se budete vracet. Na první pohled vás uchvátí jeho futuristická architektura a luxusní ubytování. Gastronomické služby na prvotřídní úrovni v kombinaci s neomezeným vstupem do hotelového Wellness&Spa a Sport zóny vytvoří z vašeho pobytu v Jizerských horách nezapomenutelný zážitek.

Zámek Frýdlant Tip na výlet

Ve Frýdlantu najdete pohádkové spojení středověkého hradu ze 13. století a renesančního zámku. Vydejte se na prohlídku, obdivujte krásnou architekturu i sbírky porcelánu, skla a nábytku. Vydat se můžete s průvodcem také do zbrojnice. Až budete mít historii tohoto místa v malíku, zamiřte třeba na oběd do sousedního Pivovaru Frýdlant.

Luxusní hotel s výhledem na hrad a zámek Frýdlant

Dopřejte si relax v nezaměnitelném designovém butique hotelu v Jizerských horách. Hotel Antonie **** je menším poklidným hotelem s překrásným výhledem na hory i město Frýdlant a zámek.

Všechny pokoje mají celoprosklenou jižní stěnu, za kterou se nachází soukromá terasa a v přízemí zahrada. Kromě výhledu a stylového nábytku zde najdete také klimatizaci, televizi, WiFi, minibar a samozřejmě vlastní sociální zařízení.

Restauraci, ve které se vám na jazyce budou rozplývat bohaté kontinentální snídaně a večeře o čtyřech chodech, vede šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Za pěkného počasí si užijete posezení na jižní terase se stínícími plachtami. Pokud máte rádi víno, navštivte určitě hotelovou vinotéku s vynikajícím sauvignonem blanc Marlborough z Nového Zélandu.

Wellness i tenis a squah neomezeně

Ve Wellness&Spa Hotelu Antonie **** si odpočinete od všedních dní ve vířivce, finské a infra sauně, páře, relaxační místnosti. Neomezený vstup budete mít i do vnitřního bazénu s vodoléčebnými atrakcemi a hotelové Sport zóny s fitness, kde si můžete zahrát squash nebo badminton.

V létě si můžete zahrát tenis na venkovním kurtu s umělou antukou, a potom si zaplavat ve vodě pečlivě udržovaného venkovního biotopu u hotelu neboli v jezírku s plaveckou dráhou, dřevěným molem a lehátky se slunečníky. Jizerské hory jsou ideální oblastí pro cyklisty.

Hotel Antonie ****

Zelená ulice 905, Frýdlant v Čechách
Česká republika

+420 725 836 003

info@antoniehotel.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
21 km