Do Hotelu Antonie **** ve Frýdlantu se budete vracet. Na první pohled vás uchvátí jeho futuristická architektura a luxusní ubytování. Gastronomické služby na prvotřídní úrovni v kombinaci s neomezeným vstupem do hotelového Wellness&Spa a Sport zóny vytvoří z vašeho pobytu v Jizerských horách nezapomenutelný zážitek.

Luxusní hotel s výhledem na hrad a zámek Frýdlant

Dopřejte si relax v nezaměnitelném designovém butique hotelu v Jizerských horách. Hotel Antonie **** je menším poklidným hotelem s překrásným výhledem na hory i město Frýdlant a zámek.

Všechny pokoje mají celoprosklenou jižní stěnu, za kterou se nachází soukromá terasa a v přízemí zahrada. Kromě výhledu a stylového nábytku zde najdete také klimatizaci, televizi, WiFi, minibar a samozřejmě vlastní sociální zařízení.

Restauraci, ve které se vám na jazyce budou rozplývat bohaté kontinentální snídaně a večeře o čtyřech chodech, vede šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Za pěkného počasí si užijete posezení na jižní terase se stínícími plachtami. Pokud máte rádi víno, navštivte určitě hotelovou vinotéku s vynikajícím sauvignonem blanc Marlborough z Nového Zélandu.

Wellness i tenis a squah neomezeně

Ve Wellness&Spa Hotelu Antonie **** si odpočinete od všedních dní ve vířivce, finské a infra sauně, páře, relaxační místnosti. Neomezený vstup budete mít i do vnitřního bazénu s vodoléčebnými atrakcemi a hotelové Sport zóny s fitness, kde si můžete zahrát squash nebo badminton.

V zimě jsou Jizerské hory ideální oblastí pro běžkaře, ale i lyžaři ve frýdlantském výběžku najdou několik menších skicenter. Pokud holdujete spíše lyžím nebo snowboardu, potěší vás, že do Krkonoš dojedete z Frýdlantu ani ne za hodinku.

Tipy na výlet

Ski & Sun Świeradów Zdrój

Přes léto turistika a cyklistika uprostřed krásné přírody, přes zimu lyžování a běžkování, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pro celou rodinu plná pohybu čeká na každého, kdo upřednostňuje aktivní odpočinek. Lanovkou vyjedete pohodlně až tam, kde se otevírá krásný výhled do krajiny polských hor.

Frýdlantský Betlém

V centru Frýdlantu se nachází venkovský podstávkový dům, ve kterém najdete pohyblivý mechanický betlém. Jeho autorem je Gustav Simon. Trvalo mu neuvěřitelných 60 let, než umístil všech 130 pohyblivých a 50 statických figur na plochu velkou 4x2 metry. Celý objekt byl zrekonstruován a v podkroví je možné navštívit expozici věnovanou historii, rekonstrukci a restaurování betlému. Mimo otevírací dobu je možné betlém navštívit po předchozí domluvě.

Rozhledna Frýdlantská výšina

Krásná kamenná rozhledna vysoká 21 metrů pochází z roku 1907. Po vystoupání 100 žulových schodů uvidíte část Jizerských hor, město Frýdlant a na východní straně můžete pozorovat práce v povrchových uhelných dolech v sousedním Polsku. Vstupné na rozhlednu je spíše symbolické a její návštěvu mimo otvírací doby si můžete objednat po předchozí telefonické domluvě.

Hotel Antonie ****

Zelená ulice 905, Frýdlant v Čechách
Česká republika

+420 725 836 003

info@antoniehotel.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno