Udělejte si výlet za vyhlášenými vánočními trhy stověžaté matičky Prahy. Jedinečnou vánoční atmosféru si vychutnáte všemi smysly. Rodinný Pension Březina *** leží přímo v centru a poskytne vám tak ideální zázemí pro bohatý adventní víkend.

Výhodné ubytování v centru Prahy

Když už vyrazíte poznávat naše hlavní město, určitě nechcete celý den strávit přejížděním metrem. Právě proto jsme pro vás připravili výhodné ubytování v samotném srdci metropole.

Rodinný Pension Březina *** najdete přímo v centru Prahy, pouhých 100 metrů od stanice metra I.P. Pavlova a 5 minut chůze od Václavského náměstí. K nejznámějším pražským památkám to tak budete mít skutečně kousek.

Pokoje rodinného penzionu jsou příjemně zařízené, najdete na nich vlastní koupelnu, TV, sejf a zdarma se zde připojíte k WiFi.

Vánoční trhy v hlavním městě musíte zažít

Stověžatá Praha s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a její krásu ocenil i prestižní výběr Tripadvisor (Praha patří mezi TOP 10 nejlepších destinací na světě za rok 2016).

Body navíc u vás ale jistě získá v době adventu. Pražské vánoční trhy jsou vyhlášené. Projděte se po vánočně vyzdobeném Staroměstském náměstí, náměstí Republiky, Václavském náměstí nebo náměstí Míru, ochutnejte tradiční vánoční delikatesy, udělejte sobě nebo svým blízkým radost ručně vyrobeným řemeslným dárkem a hlasivky občerstvěte po broukání koled horkou čokoládou, svařákem nebo punčem.

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Praze

Vánoční atmosféra v době adventu je jedna z nejkrásnějších věcí na Praze. Pokud míříte do hlavního města v tomto období, rozhodně navštivte Staroměstské náměstí, dejte si horký trdelník a svařené víno a počkejte do setmění, až bude vše zářit. Po celou dobu vánočních trhů se navíc můžete těšit i na hudební program.

Václavské náměstí

Původnímu středověkému tržišti Koňský trh, dnes druhému nejdelšímu náměstí v republice, vévodí jezdecká socha svatého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštěvu určitě stojí také historická budova tyčící se nad ní - Národní muzeum. "Václavák" byl ústředním místem Sametové revoluce i dalších historických událostí jako třeba vyhlášení vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicí Na Příkopě obchodním centrem Prahy.

Aquapalace Praha

Chcete si na chvíli oddychnout od historických památek a naopak si pořádně zadovádět s dětmi? Pak navštivte Aquapark Aquapalace v Čestlicích, který je zárukou skvělého dne pro všechny generace. Zatímco děti si zde mohou užít tobogany, skluzavky i umělé vlnobití, rodiče si určitě rádi oddychnou v saunovém a wellness světě plného relaxace a procedur.

Pension Březina

Legerova 39-41, Praha 2
Česká republika

+420 224 266 779

info@brezina.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc (pouze malá plemena)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,46/5
Celkem 28 hodnocení