Hledáte v Krkonoších ubytování s polopenzí v klidné, ale přesto dostupné lokalitě? Horský hotel Rezek je ideálním výchozím místem k prozkoumání Krkonošského národního parku pro turisty i milovníky lyžování nebo běžkování.

Aktivní objevování Krakonošova revíru

Horský hotel Rezek se nachází uprostřed krásných krkonošských lesů, 4 km od Vítkovic. Rokytnice nad Jizerou je od hotelu 6 km a Špindlerův Mlýn vzdušnou čarou také. Ubytování v Rezku je pro vás zajištěno v menších, ale vším potřebným vybavených pokojích, na kterých budete mít k dispozici i vlastní koupelnu a toaletu. V podkroví hotelu jsou pokoje s větší kapacitou lůžek a společným sociálním zařízením. Pobyt je proto vhodný i pro rodiny s dětmi, nebo skupiny.

Dovolenou si užijete také díky polopenzi po celou dobu pobytu. Snídaně formou bufetu a servírované večeře si vychutnáte ve stylové dřevěné restauraci. V zimě po celodenních sportovních výkonech určitě uvítáte možnost večerního posezení u krbu s teplým nápojem.

Prvotřídně upravované sjezdovky i běžecké stopy

V lyžařském areálu na svazích Lysé hory se vyřádí lyžaři začátečníci i pokročilí. Do Horní Rokytnice nad Jizerou, kde kromě různorodých tratí naleznete i lysohorskou sedačkovou lanovku, je to z hotelu jen 6 km. Nedaleko je také Ski areál Aldrov (4 km) a Ski areál Mísečky (10 km). K učení malých lyžařů vám ale postačí krátká sjezdovka na mírném svahu přímo za Horským hotelem Rezek. Na běžky se můžete vypravit také rovnou z hotelu. Běžecké trasy vedou za příznivých sněhových podmínek přímo okolo něj. Pokud se budete chtít projet v závodní běžecké trati, doporučujeme Horní Mísečky.

Tipy na výlet

Ski areál Modrá Hvězda

V Horní Rokytnici nad Jizerou se nachází malé lyžařské středisko Modrá hvězda - Bahýnka. Čtyři tratě nízké obtížnosti jsou vhodné především pro začínající lyžaře, snowboardisty a také pro rodiny s dětmi. Zabezpečené jsou všechny potřebné služby - parkování, lyžařský výcvik přímo v areálu, možnost večerního lyžování, ... Asi 100 m od ski areálu najdete autobusovou zastávku.

Lanovka na Lysou horu

Lanovka na Lysou horu je se svojí délkou 2198 m druhou nejdelší v Česku a jako jediná vede přímo do první zóny Krkonošského národního parku. Ze skiareálu Horní Domky se můžete po celý rok dopravit do výšky 1315 m k hlavním turistickým a běžkařským trasám západních Krkonoš. Cyklisté jistě ocení také možnost přepravy kol zdarma, běžkaři zase skvělé nástupní místo na tzv. Krkonošskou magistrálu.

Ski Resort Rokytnice

Pod Ski Resort Rokytnice spadají dva lyžařské areály. Menší Ski areál Studenov s délkou sjezdovek 3,5 km a rozlehlý ski areál Horní Domky, ve kterém si můžete užít ještě o 10 km sjezdovek víc. Tratě, které se rozprostírají na jižních svazích Lysé hory, obsluhuje několik vleků a také dvě čtyřsedačkové lanovky. Ski areál Horní Domky se kromě modrých a červených sjezdovek pyšní i několika stovkami metrů černých tratí.

Horský Hotel Rezek

Rezek 43, Vítkovice
Česká republika

+420603886013

info@hotelrezek.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen za příplatek 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno