Dopřejte si pohodovou dovolenou v Hotelu Corona**** s privátním vstupem do wellness, neomezeným využitím sauny a fitness centra s kardiozónou a také vstupem do solária. V ceně balíčku je strava formou polopenze. Děti do 8 let mají pobyt zdarma.

Ráj odpočinku blízko Českého Krumlova a Lipna

Městečko Kaplice najdete v jižních Čechách, a to 10 km od Dolního Dvořiště, 19 km od Českého Krumlova a 34 km od Lipna. Právě v Kaplici stojí přepychový Hotel Corona ****, který je ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních přírodních krás i historických památek.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s pohodlným lůžkem, minibarem, WiFi, telefonem, satelitní TV a také vlastním sociálním zařízením.

Relaxace i sportovní vyžití

K odpočinku svádí wellness centrum s vířivkou a finskou saunou. Zacvičit si můžete ve fitness, kde vám je k dispozici také trenér. Zajděte si také do solária, anebo vyzkoušejte jednu z masáží.

Tipy na výlet

Kaplice

Městečko Kaplice leží v okrese Český Krumlov na řece Malši a rozhodně stojí za návštěvu. Historické jádro města je vyhlášeno jako městská památková zóna. Vydejte se na procházku a pokochejte se krásnou radnicí, kašnou, kaplí sv. Josefa a sv. Barbory a také dvěma kostely. Kdo se nebojí, ať zavítá do Galerie Krampus plné démonických bytostí. V létě se vydejte za osvěžením na místní koupaliště.

Zřícenina hradu Pořešín

Asi 4 km od města Kaplice leží zřícenina hradu Pořešín. Najdete ji na skalním ostrohu ve výšce 525 m n. m. Hrad na přelomu 13. a 14. století založil rod Bavorů ze Strakonic. Zřícenina je od roku 1963 chráněnou kulturní památkou a zpřístupněna je od dubna do října. Pokud si chcete návštěvu zříceniny zpestřit, můžete se vydat na procházku po modře značené turistitcké trasa, která vede z Kaplice do Římova.

Český Krumlov (UNESCO)

Český Krumlov je perla Jižních Čech a po právu také jedno z nejnavštěvovanějších míst u nás.

Romantické městečko s bohatou historií i impozantním zámkem se nachází na řece Vltavě, která dodává celému místu skutečně pohádkovou atmosféru. V centru i na nábřeží na vás čekají historické budovy, výborné restaurace, dobové obchůdky a především spousta kulturního vyžití.

Mezi nejvýznamnější kulturní akce patří Mezinárodní hudební festival Český krumlov nebo Festival barokních umění.

Mimo jiného zde najdete také mnoho muzeí, synagogu nebo klášter.

Celá oblast, která je nazývána "Branou Šumavy" je od roku 1992 zapsána na seznam UNESCO.

Hotel Corona ****

Masná 933, Kaplice
Česká republika

+420 380 426 789

manager@coronahotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4/5
Celkem 3 hodnocení