Dopřejte si pohodovou dovolenou v Hotelu Corona**** s privátním vstupem do wellness, neomezeným využitím sauny a fitness centra s kardiozónou a také vstupem do solária. V ceně balíčku je strava formou polopenze. Děti do 8 let mají pobyt zdarma.

Ráj odpočinku blízko Českého Krumlova a Lipna

Městečko Kaplice najdete v jižních Čechách, a to 10 km od Dolního Dvořiště, 19 km od Českého Krumlova a 34 km od Lipna. Právě v Kaplici stojí přepychový Hotel Corona ****, který je ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních přírodních krás i historických památek.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s pohodlným lůžkem, minibarem, WiFi, telefonem, satelitní TV a také vlastním sociálním zařízením.

Relaxace i sportovní vyžití

K odpočinku svádí wellness centrum s vířivkou a finskou saunou. Zacvičit si můžete ve fitness, kde vám je k dispozici také trenér. Zajděte si také do solária, anebo vyzkoušejte jednu z masáží.

Dodatečné info

 • Pobyt s výběrem termínu (online rezervace)
  • U online rezervací si můžete termín závazně rezervovat již při zakoupení kupónu. Zvolte požadovanou variantu kupónu a přes tlačítko “Vybrat termín” označte požadovaný termín rezervace.
  • Po uhrazení objednávky obdržíte kupón s termínem rezervace (není třeba kontaktovat hotel). Při nástupu na pobyt je nutné se prokázat vytištěným kupónem.
 • Pobyt bez výběru termínu (otevřený kupón)
  • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (recepce@coronahotel.cz, +420 380 426 789). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.
  • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.
 • Kupón není možné uplatnit v termínu 14.12., 22.12. - 27.12. a 31.12.2019 – 1.1.2020.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Děti do 7,9 let zdarma včetně lůžka, bez stravy. Stravu je možné dokoupit na místě, pro upřesnění ceny kontaktujte recepci hotelu.

 • Děti do 14,9 let 890 Kč/noc včetně přistýlky a polopenze.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Kaplice

Kaplice

Městečko Kaplice leží v okrese Český Krumlov na řece Malši a rozhodně stojí za návštěvu. Historické jádro města je vyhlášeno jako městská památková zóna. Vydejte se na procházku a pokochejte se krásnou radnicí, kašnou, kaplí sv. Josefa a sv. Barbory a také dvěma kostely. Kdo se nebojí, ať zavítá do Galerie Krampus plné démonických bytostí. V létě se vydejte za osvěžením na místní koupaliště.

Zřícenina hradu Pořešín

Zřícenina hradu Pořešín

Asi 4 km od města Kaplice leží zřícenina hradu Pořešín. Najdete ji na skalním ostrohu ve výšce 525 m n. m. Hrad na přelomu 13. a 14. století založil rod Bavorů ze Strakonic. Zřícenina je od roku 1963 chráněnou kulturní památkou a zpřístupněna je od dubna do října. Pokud si chcete návštěvu zříceniny zpestřit, můžete se vydat na procházku po modře značené turistitcké trasa, která vede z Kaplice do Římova.

Český Krumlov (UNESCO)

Český Krumlov (UNESCO)

Český Krumlov je perla Jižních Čech a po právu také jedno z nejnavštěvovanějších míst u nás.

Romantické městečko s bohatou historií i impozantním zámkem se nachází na řece Vltavě, která dodává celému místu skutečně pohádkovou atmosféru. V centru i na nábřeží na vás čekají historické budovy, výborné restaurace, dobové obchůdky a především spousta kulturního vyžití.

Mezi nejvýznamnější kulturní akce patří Mezinárodní hudební festival Český krumlov nebo Festival barokních umění.

Mimo jiného zde najdete také mnoho muzeí, synagogu nebo klášter.

Celá oblast, která je nazývána "Branou Šumavy" je od roku 1992 zapsána na seznam UNESCO.