Dopřejte si pohodovou dovolenou v Hotelu Corona**** s privátním vstupem do wellness, neomezeným využitím sauny a fitness centra s kardiozónou a také vstupem do solária. V ceně balíčku je strava formou polopenze. Děti do 8 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Přepychový Hotel Corona **** stojí v městečku Kaplice, které najdete v jižních Čechách, a to 10 km od Dolního Dvořiště, 20 km od Českého Krumlova a Českých Budějovic a 34 km od Lipna. Na výlet se vydejte ke zřícenině hradu Pořešín (6 km) nebo na vyhlídku - poloostrov Kozák (11 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s pohodlným lůžkem, minibarem, WiFi, telefonem, satelitní televizí a také vlastním koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu si pochutnáte na snídaních formou bufetu. Tříchodové večeře se pak podávají v sousední restauraci 100 m od hotelu.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku svádí wellness centrum s vířivkou a finskou saunou. Zacvičit si můžete ve fitness, kde vám je k dispozici také trenér. Zajděte si také do solária, anebo vyzkoušejte jednu z masáží.

Hotel Corona ****

Hotel Corona ****

Masná 933 , Kaplice
Česká republika

+420 777 714 521

recepce@coronahotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od jezera
32 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Kaplice

KapliceTip na výlet

Městečko Kaplice leží v okrese Český Krumlov na řece Malši a rozhodně stojí za návštěvu. Historické jádro města je vyhlášeno jako městská památková zóna. Vydejte se na procházku a pokochejte se krásnou radnicí, kašnou, kaplí sv. Josefa a sv. Barbory a také dvěma kostely. Najdete zde také technickou zajímavost: výstražný brzdový kámen, který v dávných dobách plnil funkci dopravního značení – formany a vozky upozorňoval na prudké klesání. Kdo se nebojí, ať zavítá do sklepů bývalého rožmberského pivovaru, kde se nachází Galerie Krampus plná rakouských démonických masek. V létě se vydejte za osvěžením na místní koupaliště.

Český Krumlov (UNESCO)
Český Krumlov (UNESCO)
Stezka korunami stromů Lipno
Stezka korunami stromů Lipno
Bobová dráha Slideland
Bobová dráha Slideland