• Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ráj odpočinku blízko Českého Krumlova a Lipna

Městečko Kaplice najdete v jižních Čechách, a to 10 km od Dolního Dvořiště, 19 km od Českého Krumlova a 34 km od Lipna. Právě v Kaplici stojí přepychový Hotel Corona ****, který je ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních přírodních krás i historických památek.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s pohodlným lůžkem, minibarem, WiFi, telefonem, satelitní TV a také vlastním sociálním zařízením.

Relaxace i sportovní vyžití

K odpočinku svádí wellness centrum s vířivkou a finskou saunou. Zacvičit si můžete ve fitness, kde vám je k dispozici také trenér. Zajděte si také do solária, anebo vyzkoušejte jednu z masáží.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra N.)

Prostředí hotelu bylo nádherné, čisté, personál velmi příjemný. Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi. Strava výborná, wellness taktéž. Okolí hotelu je také krásné, pěkné náměstí v městečku Kaplice a okolní města jako je Český Krumlov, Frymburk, Lipno a Lipno nad Vltavou, krasná města, doporučuji. Celkově wellness v hotelu Corona neměl chybu.

Skvělé (Miroslav S.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Čisto ve veřejných prostorách, wellness, fitku i na pokoji. Personál ochotný a vstřícný. Jen vysoká teplota (39,5) ve vířivce, kde se dalo vydržet max. 3 minuty, kazila plnou spokojenost. Snídaně ok. Večeře, i když ve spolupracující restauraci (asi 200m od hotelu), co do kvality i velikosti porcí vyhovující. Tip na výlet: Nové Hrady

Dobré (Andrea C.)

Nespokojenost s wellness. Sice jsme měli v balíčku neomezený vstup do wellness po celou dobu pobytu, ale hned první den nám bylo řečeno, že wellness je plně obsazeno a můžeme ho využít až druhý den.