Ubytujte se v samotném centru Prahy v jednom z moderních apartmánů v Royal Court Apartments v části Nové město. Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku a ubytovat se můžete i s dětmi. Těšte se také na skvělé snídaně, láhev vína a možnost připlatit si luxusní wellness.

Moderní apartmány v centru Prahy

Royal Court Apartments najdete v samotném centru Prahy v části Nové město. Zastávka metra (I.P. Pavlova) je jen 2 minuty chůze od apartmánů a na Václavské náměstí dojdete do 10 minut. V těsné blízkosti je spousta skvělých míst - Park Folimanka s krytem, Pravoslavný chrám sv. Kateřiny Alexandrijské, Náměstí Míru a několik krásných kostelů.

Užijte si ubytování v jednom z komfortně a stylově zařízených apartmánů. Kromě pohodlné postele, televize, WiFi připojení, trezoru a vlastní koupelny má každý apartmán vlastní vybavenou kuchyňku a jídelní stůl s židlemi. Některé jsou navíc vybaveny klimatizací. Za příplatek se můžete ubytovat ve větších apartmánech až pro 6 osob.

Chutná snídaně a přepychové wellness

Každé ráno si pochutnáte na croissantu a kávě, v přízemí pak najdete menší stylovou kavárnu. V okolí je spousta restaurací, kam můžete vyrazit na oběd či večeři. Za příplatek je možné využít luxusní wellness centrum, které se nachází v Royal Court Hotelu (450 m) a nabízí vířivku, saunu a relaxační lehátka.

Tipy na výlet

Václavské náměstí

Původnímu středověkému tržišti Koňský trh, dnes druhému nejdelšímu náměstí v republice, vévodí jezdecká socha svatého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštěvu určitě stojí také historická budova tyčící se nad ní - Národní muzeum. "Václavák" byl ústředním místem Sametové revoluce i dalších historických událostí jako třeba vyhlášení vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicí Na Příkopě obchodním centrem Prahy.

Aquapalace Praha

Chcete si na chvíli oddychnout od historických památek a naopak si pořádně zadovádět s dětmi? Pak navštivte Aquapark Aquapalace v Čestlicích, který je zárukou skvělého dne pro všechny generace. Zatímco děti si zde mohou užít tobogany, skluzavky i umělé vlnobití, rodiče si určitě rádi oddychnou v saunovém a wellness světě plného relaxace a procedur.

Tančící dům

Naše hlavní město je známé pro své historické budovy, moderní Tančící dům se však již také stal nedílnou součástí jeho podoby. Zrealizování návrhu Franka Gehryho a Vláda Miluniče inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornost po celém světě. V Tančícím domě, který leží u břehu Vltavy, se nachází galerie, restaurace, bar i hotel.

Royal Court Apartments

Legerova 48, Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 270 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno