Ubytujte se v samotném centru Prahy v jednom z moderních apartmánů v Royal Court Apartments v části Nové město. Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku a ubytovat se můžete i s dětmi. Těšte se také na skvělé snídaně, láhev vína a možnost připlatit si luxusní wellness.

Moderní apartmány v centru Prahy

Royal Court Apartments najdete v samotném centru Prahy v části Nové město. Zastávka metra (I.P. Pavlova) je jen 2 minuty chůze od apartmánů a na Václavské náměstí dojdete do 10 minut. V těsné blízkosti je spousta skvělých míst - Park Folimanka s krytem, Pravoslavný chrám sv. Kateřiny Alexandrijské, Náměstí Míru a několik krásných kostelů.

Užijte si ubytování v jednom z komfortně a stylově zařízených apartmánů. Kromě pohodlné postele, televize, WiFi připojení, trezoru a vlastní koupelny má každý apartmán vlastní vybavenou kuchyňku a jídelní stůl s židlemi. Některé jsou navíc vybaveny klimatizací. Za příplatek se můžete ubytovat ve větších apartmánech až pro 6 osob.

Chutná snídaně a přepychové wellness

Každé ráno si pochutnáte na croissantu a kávě, v přízemí pak najdete menší stylovou kavárnu. V okolí je spousta restaurací, kam můžete vyrazit na oběd či večeři. Za příplatek je možné využít luxusní wellness centrum, které se nachází v Royal Court Hotelu (450 m) a nabízí vířivku, saunu a relaxační lehátka.

Tipy na výlet

Kladsko

Výletem do Kladska nešlápnete vedle. Milovníky historie potěší jeho fascinující, více než tisíciletá historie a četné architektonické památky. Město činí atraktivní také jeho poloha v centru Kladské kotliny - kolem se nachází řada turistických zajímavostí a cílů výletu, lázně i střediska zimních sportů (zalyžujte si na sjezdovkách v Zieleńci, Jamrozové Polaně nebo na Černé hoře). V okolí je také rozvinutá síť cyklo- a turistických tras.

Václavské náměstí

Původnímu středověkému tržišti Koňský trh, dnes druhému nejdelšímu náměstí v republice, vévodí jezdecká socha svatého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštěvu určitě stojí také historická budova tyčící se nad ní - Národní muzeum. "Václavák" byl ústředním místem Sametové revoluce i dalších historických událostí jako třeba vyhlášení vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicí Na Příkopě obchodním centrem Prahy.

Tančící dům

Naše hlavní město je známé pro své historické budovy, moderní Tančící dům se však již také stal nedílnou součástí jeho podoby. Zrealizování návrhu Franka Gehryho a Vláda Miluniče inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornost po celém světě. V Tančícím domě, který leží u břehu Vltavy, se nachází galerie, restaurace, bar i hotel.

Royal Court Apartments

Legerova 48, Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 270 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno