Luhačovice jsou jedny z nejoblíbenějších lázní na Moravě, navštivte je také! V Penzionu Oáza vás čeká skvělá polopenze, welcome drink i útulné pokoje. V ceně balíčku si užijete i vstup na městskou plovárnu s mnoha vodními atrakcemi.

Útulný penzion v lázeňském městě

Zamiřte do Luhačovic, malebného lázeňského městečka na rozhraní Valašska a Slovácka. Penzion Oáza se nachází přímo na hlavní třídě nedaleko vlakového i autobusového nádraží, takže ho nemůžete minout.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou útulné a vybavené WiFi, televizí a ledničkou. Pro bezbariérový přístup si vyžádejte pokoj v přízemí.

Součástí penzionu je dále restaurace, cukrárna, bufet a zahrádka, kde se v letních měsících griluje. V restauraci ochutnáte krajové speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Bohatý je také sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, víno si vyberete přímo z vinotéky penzionu.

Tipy na výlet

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice poskytuje jedinečnou příležitost celoročního koupání v plaveckém bazénu se čtyřmi dráhami, zážitkovém bazénu s chrliči, tryskami, divokou řekou a dalšími lákadly pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete ve vířivce pro 10 osob a přes léto jsou k dispozici i sluneční terasy. Vstup na tři hodiny pro dospělého vyjde zhruba na 150 – 180 Kč.

Luhačovické prameny

Luhačovice jsou prameny doslova poseté a jejich příjemné stopování už pohltilo nejednoho návštěvníka tohoto lázeňského městečka. Pramenů přístupných z kašny je celkem 7 a jsou jimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného, Pramen Sv. Josefa, Viola a Nový Jubilejní. Věděli jste však, že se tady vyskytuje deset dalších? Napří. Vincentka 2 nebo Elektra 1 a 2 (vyvěrající poblíž stejnojmenného kulturního domu). Řada z nich se nevyužívá, s některými se ovšem můžete setkat při různých koupelích či inhalacích.

Bílé Karpaty

CHKO Bílé Karpaty se rozkládá na území bývalých okresů Hodonín, Uherské Hradiště a Zlín a na jihu volně přechází v CHKO Biele Karpaty na Slovensku. Pohoří má hodně co nabídnout, hlavně pokud jde o místní flóru. Bílé Karpaty jsou pohoří s vysokou biodiverzitou, rostou tu horské i stepní rostliny, daří se ale i mokřadům. K pokladům oblasti patří zdejší květnaté louky s nezvykle velkým zastoupením orchidejí. Spolu s vrcholy Velká Javořina (970 m), Chmeľová (925 m) nebo Velký Lopeník (911 m) tak rozhodně máte při túrách co obdivovat.

Penzion Oáza

Masarykova 976, Luhačovice
Česká republika

+420 608 976 976

oaza.luhacovice@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,57/5
Celkem 7 hodnocení