Luhačovice jsou jedny z nejoblíbenějších lázní na Moravě, navštivte je také! V Penzionu Oáza vás čeká skvělá snídaně nebo polopenze, welcome drink i útulné pokoje. V ceně balíčku si užijete i vstup na městskou plovárnu s mnoha vodními atrakcemi.

O ubytování

Penzion Oáza se nachází přímo na hlavní třídě Luhačovic nedaleko vlakového i autobusového nádraží. Poznejte krásy lázeňských Luhačovic, anebo Valašska a Slovácka, které je obklopují.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou útulné a vybavené televizí, WiFi, ledničkou a vlastní koupelnou. Pro bezbariérový přístup si vyžádejte pokoj v přízemí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je restaurace, kde si pochutnáte na servírovaných snídaních a večeřích. Dále je tu cukrárna, bufet a zahrádka, kde se v letních měsících griluje. V restauraci ochutnáte krajové speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Bohatý je také sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, víno si vyberete přímo z vinotéky penzionu.

Luhačovice Tip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese.
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací

Penzion Oáza

Masarykova 976 , Luhačovice
Česká republika

+420 608 976 976

oaza.luhacovice@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,3 km
Sjezdovka
0,3 km