Luhačovice jsou jedny z nejoblíbenějších lázní na Moravě, navštivte je také! V Penzionu Oáza vás čeká skvělá snídaně nebo polopenze, welcome drink i útulné pokoje. V ceně balíčku si užijete i vstup na městskou plovárnu s mnoha vodními atrakcemi.

Luhačovice Tip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese.
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací

Útulný penzion v lázeňském městě

Zamiřte do Luhačovic, malebného lázeňského městečka na rozhraní Valašska a Slovácka. Penzion Oáza se nachází přímo na hlavní třídě nedaleko vlakového i autobusového nádraží, takže ho nemůžete minout.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou útulné a vybavené WiFi, televizí a ledničkou. Pro bezbariérový přístup si vyžádejte pokoj v přízemí.

Součástí penzionu je dále restaurace, cukrárna, bufet a zahrádka, kde se v letních měsících griluje. V restauraci ochutnáte krajové speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Bohatý je také sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, víno si vyberete přímo z vinotéky penzionu.

Penzion Oáza

Masarykova 976, Luhačovice
Česká republika

+420 608 976 976

oaza.luhacovice@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,3 km
Sjezdovka
0,3 km