Lázeňský pobyt plný elegance

Hotel DaVinci **** je boutikový hotel v Mariánských Lázních. Nachází se v prostorách zrekonstruované vily na okraji centra města, budete to mít odsud jen pár kroků do centrálního městského parku a ke dvěma hlavním pramenům - Rudolfovu a Ferdinandovu.

Designové pokoje jsou pohodlné, každý je vybaven LCD TV, minibarem, trezorem, telefonem a koupelnou se sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Ubytování vás na první pohled dostane svou nadčasovou elegancí - prostory jsou osvětlené křišťálovými lustry a v pokojích i ve společných prostorech narazíte na kresby Leonarda Da Vinciho.

Dobré jídlo a péče o tělo i duši

Na snídaních a večeřích si pochutnáte v hotelové restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni.

Hotel má také soukromé lázně se saunami a širokou nabídkou masáží, kde se můžete nechat hýčkat. Vašemu zdraví prospějí také procházky po přilehlém parku nebo golf na jednom z místních hřišť.

Tipy na výlet

Skiareál Mariánky

Skiareál Mariánky nabízí návštěvníkům 1600 metrů upravovaných sjezdových tratí, kabinkovou lanovku i dětský park. Funguje zde půjčovna lyží, lyžařská škola pro děti a těšit se můžete také na skibar s občerstvením a pravidelné večerní lyžování.

Miniaturpark Boheminium

Podívejte se na dokonalé makety významných památek České republiky. Najdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho dalších. Všechny modely jsou vyhotoveny v jednotném měřítku 1:25, díky kterému uvidíte exponáty tak, jako byste je pozorovali z letadla ve výšce asi 200 m. Park má otevřeno po celý rok včetně svátků a víkendů a je přístupný mimo jiné i lanovkou.

Muzeum Jana Bechera

Becherovku, nejprve jako kapky pro zklidnění žaludku, začal v roce 1807 vyrábět ve své lékárně Josef Becher. Tento bylinný likér si tak více než 200 let střeží svoji původní recepturu, která se ve společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka předává jako rodinné tajemství. Jan Becher Muzeum dnes najdete v původní budově, kde se likér po 150 let vyráběl. Najdete tu tak unikátní skleněný Becherovod, sklepy, sudy a další předměty spojené s historií tohoto slavného nápoje. Součástí muzea je samozřejmě i bar.

Hotel DaVinci ****

Plzeňská 2, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 352 676 612

hotel@hoteldavinci.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,43/5
Celkem 28 hodnocení