Hotel DaVinci ****

Hotel DaVinci ****

Plzeňská 2, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 700 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 120 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
2 km

O ubytování

Hotel DaVinci **** je boutikový hotel v Mariánských Lázních. Nachází se v prostorách zrekonstruované vily na okraji centra města, budete to mít odsud jen pár kroků do centrálního městského parku a ke dvěma hlavním pramenům - Rudolfovu a Ferdinandovu. Ke Zpívající fontáně a na Hlavní kolonádu je to 2 km. Zimní pobyt v lázeňském městě si můžete zpestřit lyžováním v nedalkém Skiareálu Marijánky (2,5 km).

Kde budete spát?

Designové pokoje jsou pohodlné, celkem jich je tu 40 a každý je vybaven LCD televizí, minibarem, trezorem, telefonem a koupelnou se sprchou, kosmetikou a fénem. Ubytování vás na první pohled dostane svou nadčasovou elegancí - prostory jsou osvětlené křišťálovými lustry a v pokojích i ve společných prostorech narazíte na kresby Leonarda da Vinciho.

Na čem si pochutnáte?

Na snídaních a večeřích formou bufetu si pochutnáte v hotelové restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni a je laděna do moderního designu.

Kde budete relaxovat?

V hotelu najdete lázně, které si vždy může privátně rezervovat jen jeden pokoj, nikdo vás tedy nebude rušit. K dispozici je sauna, relaxační lehátka a také široká nabídka masáží a rituálů, které se skládají z více různých procedur jako jsou zábaly a hydromasážní lůžko.