Lákají vás pražské památky? Hotel A&O Praha Rhea stojí jen 3 minuty od zastávky, dostanete se tak snadno do centra dění. Ubytováni budete ve světlých moderních pokojích, čekají vás snídaně a dvě děti do 17,9 let mají ubytování s vámi zdarma.

O ubytování

Moderní Hotel A&O Praha Rhea se nachází v Praze - Strašnicích jen 200 metrů od zastávky Zborov. Jízda tramvají za pražskými památkami v centru vám zabere cca 20 minut.

Kde budete spát?

Všechny prakticky zařízené a zároveň ve svěžím moderním designu vyvedené pokoje s celkem 350 lůžky jsou vybaveny televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. V hotelu vám bude k dispozici také výtah.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové jídelně a společenské místnosti zároveň se podávají snídaně formou bufetu. Využít můžete také služeb hotelového snack baru, který je otevřený 24 hodin.

Cestujete s dětmi?

Hotel je vybaven dětským koutkem. Nedaleko ubytování objevíte rozlehlý Malešický park s mnoha kolotoči, houpačkami a dalšími zábavnými atrakcemi.

Něco navíc

Ve výškové budově hotelu hýřící barvami naleznete opravdu vše potřebné včetně bankomatu, prádelny s pračkou a sušičkou, lobby s pracovními stoly nebo stolní fotbálek.

A&O Praha Rhea

V Úžlabině 3068/19 , Praha
Česká republika

info@travelking.cz

+420 538 880 980

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7,2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Staroměstské náměstí a orloj
Aquapalace Praha