Užijte si to nejlepší z jižní Moravy v jednom pobytu. Ochutnejte vynikající víno a navštivte barokní památky. Vše vám umožní Penzion Rendezvous ve Valticích, kde budete mít navíc ubytování se snídaní a při degustaci vín si pochutnáte na rautu.

O ubytování

Penzion Rendezvous se nachází na jižní Moravě ve Valticích jen 400 metrů od populárního zámku Valtice a areálu s krásnými zahradami. K Lednicko-valtickému areálu je to pak 8 km a do CHKO Pálava a Mikulova je to odtud 12 km.

Kde budete spát?

Čeká vás ubytování v jednom z 9 komfortních dvoulůžkových pokojů s úložnými prostory, televizí, WiFi připojením a vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Na recepci je možné zapůjčit fén.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na bohaté snídaně formou bufetu. Penzion se pyšní i vlastní vinárnou a sklípkem, kde vás čeká degustace a raut. Nabídka je opravdu široká, pan majitel se vyzná a má k dispozici 35 druhů vín včetně kabinetních, pozdních sběrů nebo ledového vína. V létě přijde vhod zahrada s posezením pod pergolou a možnost grilování.

Něco navíc

Nejenže tu ochutnáte nejrůznější odrůdy, jako je například Tramín, Aurelius či Chorvat, také se dozvíte něco o historii vinařství a technologické stránce výroby vína.

Penzion Rendezvous

Střelecká 155, Valtice
Česká republika

+420 777 060 404

antonin-neuman@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc (malý pes), 100 Kč/noc (velký pes)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
3,6 km
Zastávka
0,5 km