Za vínem a památkami na jižní Moravu

Na jižní Moravě je nádherně - lahodné víno, působivé památky a krásná příroda Pálavských vrchů. Dopřejte si tedy pobyt v Penzionu Rendezvous, který se nachází ve Valticích jen 400 metrů od zámku a prožijte příjemný pobyt i s vínem.

Čeká vás ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s TV, WiFi připojením a vlastním sociálním zařízením se sprchou, WC, fénem i ručníky.

Penzion se pyšní vlastní vinárnou a sklípkem, kde vás čeká degustace a raut. Nabídka je opravdu široká, pan majitel se vyzná a má k dispozici 35 druhů vín včetně kabinetních, pozdních sběrů nebo ledového vína.

Nejenže tu ochutnáte nejrůznější odrůdy, jako je například Tramín, Aurelius či Chorvat, také se dozvíte něco o historii vinařství a technologické stránce výroby vína.

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Kromě krásných zámků Valtice a Lednice s udržovanými zámeckými zahradami se zde můžete vydat třeba na minaret a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také Apollonův chrám, známý obelisk Facka, Janův hrad nebo Kolonádu na Reistně.

Mikulov

Mikulov, malebné městečko pod Pálavou, je nejen metropolí moravského vinařství, ale také historickou lokalitou plnou zajímavých památek i příležitostí ke kulturnímu vyžití. Navíc leží v ideálním místě, pokud chcete podnikat výlety do přírody, ať už pěšky, autem nebo na kole. Oblast protíná více než 1 200 km dlouhá síť cyklistických tras, najdou se i příležitosti ke koupání a letním i zimním sportům.

Zámek Mikulov

Zámek vévodící Mikulovu byl původně kamenným hradem zbudovaným v první polovině 13. století z podnětu Přemysla Otakara I., na přelomu 16. a 17. století byl však přestavěn na reprezentativní renesanční knížecí sídlo. Na konci druhé světové války zámek vyhořel, díky iniciativě Spolku pro obnovu mikulovského zámku byl však obnoven a dnes slouží jako muzeum mikulovského regionu.

Penzion Rendezvous

Střelecká 155, Valtice
Česká republika

+420 777 060 404

antonin-neuman@seznam.cz

Check in
14:00 - 17:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc (malý pes), 100 Kč/noc (velký pes)
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
3,8/5
Celkem 5 hodnocení