Ubytujte se v Hotelu Dermot *** v Letovicích na Blanensku a získáte tak skvělý výchozí bod k podnikání výletů do Boskovic, jeskyní Moravského krasu i po okolních zámcích a hradech. V ceně budete mít servírované snídaně i večeře.

O ubytování

Hotel Dermot *** leží v Letovicích nedaleko Moravského krasu, zámků a Brna. Přímo v Letovicích můžete navštívit zámek a zámecký park, ke kterému to budete mít kousek. Do Westernového městečka v Boskovicích to je jen 10 km, k zámku Lysice pak 15 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 15 pokojů. K dispozici jsou dvoulůžkové i více lůžkové pokoje, některé mají možnost přistýlky. Dále jsou vybaveny šatní skříní, stolkem, televizí a koupelnou se sprchou či vanou a toaletou.

Na čem si pochutnáte?

Polopenze se podává v hotelové restauraci, těšit se můžete na sezónní a regionální speciality. Součástí areálu je také zahradní restaurace s grilem.

Zámek Letovice Tip na výlet

První zmínky o zámku Letovice pocházejí již z období kolem roku 1150, kdy byla na místě dnešního zámku pevnost. Od té doby byl zámek několikrát přepaden a dobyt, až se zdálo, že po něm do 21. století nezůstanou ani památky. Naštěstí se jeho pozůstatky dostaly do rukou novým majitelům, kteří jej dodnes rekonstruují a navracejí mu původní podobu. I když je zámek oblíbeným dějištěm svateb, můžete ho navštívit i v rámci běžných prohlídkových okruhů. Průvodce vás provede přes mučírnu a hladomornu s ukázkou dobových nástrojů, kolem zámecké kaple či studny s hloubkou 65 m. Prohlídku můžete zakončit posezením ve vinném sklípku a ochutnávkou skvělého moravského vína nebo se zaposlouchat do cimbálové hudby.

Více informací

Cestujete s dětmi?

Pro děti je na zahradě připraven venkovní dětský koutek a ruské kuželky.

Hotel Dermot ***

Pražská 335/50 , Letovice
Česká republika

+420 724 619 041

hotel@dermot.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč (malá plemena)/200 Kč (velká plemena)/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdálenost od lázní
15 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
18,5 km